Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sötétbarna folyás és kellemetl...

Sötétbarna folyás és kellemetlen szag mire utalhat?

Figyelt kérdés
Tegnap óta sötétbarna folyásom van, és ma vettem észre, hogy kellemetlen szagú a puncim, pedig rendszeresen tisztálkodom, iskolában is intim törlőkendőt használok, és tisztasági betét is mindig van bent. És nem a folyásnak van ilyen szaga, annak nincs is szinte semmilyen... Mire utalhat ez? Mensimnek 19-23-a körül kéne megjönnie.
2009. dec. 15. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy valamilyen fertőzésed van, amit könnyen lehet kezelni, vagy felfáztál, vagy terhes lehetsz!Annak szokott barnás folyás lenni a jele!A kellemetlen szag inkább fertőzésre utal!
2009. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is terhes vagy. :D

Bár akkor nem lenne büdös...

2009. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hat ez nem terhesseg az biztos aki terhes annak nincs joterbarna kellemetlen szagu folyasa de mindegy.

En akkor szoktam ilyen hasonlot eszrevenni mielott megjone de ez nem mindekinek egyforma szerintem nalad inkabb fertozes lehet.

2009. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
barnázás nem gond pont ezt kérdeztem én is a ngyogyásztól van aki barnázik van aki még soha. De a kellemetlen szagra figyelj mert az nem tul jo ha sokáig van. Használj intim zuhanyt folyadékával és hátha el mulik.
2009. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Terhes nem lehetek, nem élek nemi életet. Én is gondoltam rá, hogy a mensi miatt van, de még 1 hét van nagyjából a mensimig... De lehet, most hamarabb mejön... Remélem ez, és nem fertőzés.
2009. dec. 15. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak kicsit felfáztál!Attól is lehet ha gyulladásod van!Nekem akkor volt ilyen, meg akkor mikor terhes voltam!
2009. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Elmúlik ez magától, vagy elmenjek inkább orvoshoz?
2009. dec. 15. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!