Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyás, kellemetlen szag,...

Folyás, kellemetlen szag, alkalmankénti alhasi fájdalom, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

azzal kezdem először is hogy pénteken megyek nőgyógyászhoz, de azért még is érdekelne a véleményetek, hátha volt valaki ilyen helyzetben mint én.

tehát, egy hete kb fájdogált az alsóhasam, nem úgy mint mikor a menstruációm megjön, teljesen más jellegű volt ha úgy mozdultam vagy meggnyomódott akkor fájt mind két oldalon, ezt tegnap óta nem érzem, viszont fehér folyásom van amit eddig én nem vettem észre, sőt elég kellemetlen szaga is, behatárolni sajnos nem tudom h mihez hasonlit, de elég erős és azt hiszem mondhatom, hogy "büdös" emiatt kicsit feszélyezve is érzem magam, a párom előtt mert (bár nem mondja) ezt valószinüleg ő is érzi mikor szeretkezünk. viszketésem nincs, és nem is fáj mikor pisilek.

tulajdonképpen az érdekelne hogy volt-e valakinek ilyesmi tünete? mivel kezelték, ha kezelték? és mennyi idő alatt múlt el.

előre is köszönöm a válaszokat


2009. aug. 26. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
gyulladás lesz. gyóccerrel hiphop meggyógyulsz
2009. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bátor vagy h ilyen büdivel lefekszel a pároddal,már ne harizz meg.Én a helyedben nem tenném,honnan tudd h nem kap el vmit
2009. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem ez egy biztos beutalo a nogyogyaszhoz!!
2009. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy begyulladtak a petefészkeid, erre utalhat a fájdalom a hasadban. És valszeg elkaptál valami hüvelyi fertőzést is. A nődoki majd meggyógyít. Örülnék ha megírnád, hogy mit mondott mitől van. :)
2009. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem gyógyszerrel gyorsan helyre jövök.
2009. aug. 27. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!