Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasi műtét után nem jön meg a...

Hasi műtét után nem jön meg a havi?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok febr. 1jén(éjfélkor)műtötek perforált vakbéllel , reggelre megjött, de csak 2 maximum 3 napig tartott (ált. 4-5 nap) ... Most már késik 40 valahány napjaaa... :( Mi a teendő?? Ez normális ilyennél??

2014. márc. 17. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért van, mert 14 vagy.
2014. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Igen normalis. Nagyhasi muteteknel es a tied javaban az volt, sot eletmento, ha már perforált is :-(, es ez a szervezetnek nagyon megterhelő. Ilyenkor előfordul, hogy a műtét okozta stressz utan hirtelen megjön, de nem rendesen, majd pedig 6-8 hétig kimarad. (azaz gyakorlatilag egy ciklusod kimarad). Ha februar elsejen mutottek es utana 2-3 napig vereztel, veheted ugy hogy az volt a menstruaciod. Ahhoz kepest akkor marcius elso heteben kellett volna megjonnie, igy most "még csak" ket hetet kesik. Ket dolgot tehetsz: szuleidet megkered, hogy a sebeszt hivjak fol, hogy errol mi a velemenye (nem te vagy az elso lanybetege tudhatja/tudnia kellene megnyugtato valaszt adnia vagy es ez mar a 2. lehetoseged most vagy legalabbis az elkovetkezo ket hetben elmesz nogyogyaszatra (esetedben gyereknogyogyaszatra). Mivel lehet a ciklusod még alapbol nem volt rendszeres (ezt csak te tudhatod), az is kozrejatszhat a kesesben/kimaradasban (ahogy az 1-es irta). Alapbol egy ilyen mutet bezavarhat. (nekem eddig az osszes mutetem bezavart igy tapasztalatbol is tudom, nekem olyankor a 6. hetre jott meg kovetkezoleg.).
2014. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A korod miatt is lehet, és azért is, mert egy műtét mégis csak stressz helyzet. Nincs miért aggódnod.
2014. márc. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hmm egy 5cm-es ciszta lett belőlee..:ss
2014. márc. 24. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!