Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Állandóan hüvelygyull...

S. O. S. Állandóan hüvelygyulladásom van és a nőgyógyász csak ilyen vény nélküli gyógyszereket ír amik sose használnak mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amióta felnőtt nőgyógyászhoz járok sose vizsgálnak meg normálisan az orvosok mármint megnéznek de nem vesznek kenetet és ilyen vény nélkűli vackokat kapok és mindig hüvelygyulladásom van pedig 1 éve nem szexeltem és odafigyelek a tisztaságra régen a gyerek nőgyógyasz olyan kupot írt fel amit a patikába csinálják az nagyon jó volt , hogy kérjem meg a többi orvost hogy ne csak olyanokat írjanak fel amit én is tudok vény nélkül meg hogy úgy vizsgáljanak meg hogy a laborba is lássák meg tudjam pontosan mi bajom mert évek óta ez megy és félek a szövödményektől?:/

19/L


2014. márc. 17. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj másikhoz?
2014. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Magannogyogyasz es azzal kezdd, hogy évek ota ezzel kuzdesz...es te gondolsz a jovodre, leendo csaladodra, mert szeretnel gyereket es tartasz attol, hogy egy ilyen hosszantarto ...szovodmenyei egy eleten at elkisernek. (Ugyanezt hazidokidnak is add elo, hatha ir valami velemenyt...amit komolyabban vesz a nogyogyasz.)


Ha videken laksz, ahol nincs nagy valasztek magan nodokikbol, akkor ha teheted menj Pestre eleve olyan helyre, ahol lebeszeled/levelezed, hogy te tenyesztest is szerrtnel. Normalis orvos fog rendesen kezelni. Sok sikert.

2014. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hány nőgyógyi van nálatok az SZTK-ban?

Nmme tudsz másikhoz menni?

Vagy főorvoshoz?

2014. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyulladásra nem ártana valami antibiotikum
2014. márc. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Erősíteni kéne az immunrendszered, mert akkor jobban ellenállna. Ajánlom (link lent) én is használom, kúra szerűen, 2-3 hónap, de lehet Neked 4 hónap is kéne, nekem is előszörre annyit kellett.

[link]


Akkor ezek szerint nem csak nálunk flegmák a dokik. Azt megkérdezhetem, hogy hol, írhatod privátba is.

2014. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vidéken lakom és nem igazán törödnek az emberrel a korházunkba lehet magánba fogok menni még most adok esélyt nekik holnap megyek vissza és ha megint ez lesz akkor nem huzom tovább mert megijeszt hogy nem akar elmúlni :S
2014. márc. 17. 23:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem szintén volt egyszer gyulladásom és a doki

Sumamed (250 mg) kapszulát írt fel és használt

2014. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Még annyi kérdésem lenne hogy magánba vidéken kb 10ezer Ftért megvizsgálnak?:/ Megtaláltam azt a gyereknögyogyászt aki magánba is rendel de nem tudom mennyibe kerülne:S
2014. márc. 17. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!