Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan vény nélkül kaphato...

Olyan vény nélkül kaphato gyogyszert keresek, amivel egy kicsit el tudnám tolni a menstruáciom kezdetét. Csak 4-5 nappal késöbbre. Nekem egyszer a nögyogyász a norcolutot ajánlotta, de most mindenhol azt olvasom, hogy az pont ellenkezöleg hat!?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A norcolut ellenkezőleg hat , ráadásul csakreceptre van olyan ..én is szedtem.

Ha megjön akkor megjön nem tudsz ellene tenni, mert volt peteérés, és az nem maradhat bent, hacsak nem lett megtermékenyítve.

Ha fogamzásgátló tabikat szedsz , akkor évente 3x alkalmazhatod azt a módszert, hogy folyamatosan szeded, nem tartod meg a 7 napos szünetet és akkor nem jön meg, de ha nem szedsz, akkor nincs megoldás.

2008. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

szerintem vény nélkül nincs ilyen gyógyszer, mivel ezzel a szervezeted természetes működésébe nyúlsz bele. Menj el nődokihoz, ő tud neked tanácsot adni!

De!inkább számolj előre, ha progit tervezel, nem jó belenyúlni a ciklusodba, előre nem tudni mit vált ki! Miért akarod eltolni?

2008. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
NINCS vény nélkül ilyen gyógyszer. Csak fogamzásgátló tabival lehet eltolni.
2008. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abban a hónapban vagy mensi elött min.1héttel egyél sok citromot.az eltolja 2-3 esetleg még 4nappal is.én már alkalmaztam.bejött!
2008. okt. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!