Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is szokott olyan...

Nektek is szokott olyan lenni, hogy egy szoros melltartó szorításától szúr a szívetek?

Figyelt kérdés
Nekem majdnem minden melltartóm szoros és a viselése közben megfájdul a szívem, pontosabban elkezd szúrni. Tegnap is volt rajtam egy ilyen melltartó, azóta szinte el sem múlt a szívem szúrása, mindig előjön időről-időre. Tiveletek is elő szokott ilyen fordulni?

2014. márc. 18. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt ilyen sose. Mondjuk én megfelelő méretű melltartót hordok, nem szorítja el a testemet.
2014. márc. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

" Nekem majdnem minden melltartóm szoros és a viselése közben megfájdul a szívem, "


-szöszi,ne égesd itt magad,hogy ennyi esz........

2014. márc. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad szoros melltartót hordani.

Tudom miről írsz,elszoritja a vérkeringésed,azt érzed.Nem a szíved,de nem jó érzés.

Vegyél normális melltartót.

2014. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem van annyi eszem hogy ne hordjak szoros melltartót -.-"
2014. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem veszel megfelelő méretű melltartót?
2014. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Turkálóban szoktam venni, ott meg nem nagyon van az én méretemben. Sajnos drágább melltartóra nincsen pénzem.
2014. márc. 19. 06:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kínaiban is lehet venni,ezres alatt tudsz.

Vagy sportmelltartó,az végképp kényelmes

2014. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább vennék kínaiban gagyi de jó méretű (és még nem használt) melltartót, mint egy turkálóban használtat és szorosat.... Fogadd meg az előző tanácsát, nem is tudom hogy jutott eszedbe turkálóban használt melltartót venni. Ne fogd a pénzre.
2014. márc. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Szerintem lehet ilyen, én is így jártam így új melltartónál.

Próbakor jó volt, de mosás után összébb ment és szorítani kezdett.

Először én is megijedtem, hogy a szívem szúr, de szerintem igazából a vérkeringés az, amit elszorított.

Ha nincs pénzed újra, lehet venni melltartó bővítőt.

Ennek az a lényege, hogy hátul, amikor összekapcsolod a melltartót, beteszed közé ezt a toldót és már is jobb lesz a helyzet.

Vagy ahogy az előttem szólók is javasolták, még a sportmelltartót is megpróbálhatod, bár véleményem szerint, ha rossz méretet vásárolsz abból is, ugyanúgy szorítani fog.

2023. ápr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!