Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha nagyon erős a...

Mit tegyek ha nagyon erős a mensim?

Figyelt kérdés

fél óránkét kell cserél.de akkor már majdnem átázok.egyik este a bugyim is olyan lett.tampont nem akarok használni mert fiatal vagyok .

segítsetek mert suliban meg óráról kell elmennem!



2014. márc. 18. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Az ennyire erős vérzés nem normális, keress fel egy nőgyógyászt!
2014. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%

Szia! Ne ijedj meg az első hozzászóló válasza miatt, szerintem emiatt nem kell orvoshoz menni, ez normális erősség! Nem maga a vérzés abnormálisan erős, hanem annak érződik, azért mert nem tampont használsz! Nekem 11 évesen jött meg, 13 éves koromtól használok tampont, de a betétes 2 évben össze-vissza átáztam.

Sajnos egyetlen egy tippet tudok adni: TAMPON! ne félj tőle, 1-2 alkalom és gyakorlás, imádni fogod! Hány éves vagy? Mi a fő ok ami miatt tartasz tőle? Próbáltad már?

Vegyél vagy kérjél egy mini tampont, és otthon egyedül, mikor senki nem sürget a fürdőben, gyakorolj! Mivel most erős a vérzés nagyon könnyen kell mennie. Szép nyugodtan lazulj el, nyomd olyan mélyre amennyire az ujjad hossza engedi, semmi baj nem lesz! Én is tartottam tőle és butaság volt. Természetesen minivel kezd, de szerintem a normállal sem lenne gond a későbbiekben erős napokon! Hidd el, ahogy elsőnek felrakod jól, ugy fogod érezni mintha nem is menstruálnál! :)

2014. márc. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Dehogy kell orvoshoz rohanni ezzel!

Holnapra már talán gyengülni fog. Tampont érdemes lenne majd legközelebb megpróbálnod.

2014. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Második!


Már ne is haragudj,de azok a nők nem véreznek ennyire, akik szültek, nemhogy egy olyan nő, aki még tampont nem rakott fel magának mint a kérdező!

Nekem aztán tök mindegy, hogy elmegy-e nőgyógyászhoz a kérdező, csak ezért írtam.

Első voltam.

2014. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ezzel nem kell orvoshoz menni, ne parázzátok már túl a dolgot!

Mára már valószínűleg csökkent az erőssége.

Nekem az első néhány valami ilyesmi lehetett, mint amiről itt szóltál, később aztán szelidült a dolog.

2014. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
11 éves vagyok.és ezért nem szeretnék tampont használni
2014. márc. 19. 13:55
 7/16 A kérdező kommentje:
ja és nem csökken 1 hétig tart.de olyan erős.....
2014. márc. 19. 13:56
 8/16 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló! Akkor te vagy nagyon szerencsés vagy,vagy pedig nem szoktál betétet használni tampon nélkül! A legerősebb napokon egy betét nevetve átázik fél óra alatt. Az lehet, hogy még bírná esetleg, de úgy, hogy ne érezd magad nagyon kellemetlenül benne simán ki kell cserélni. Ha én nem rakok be tampont, nekem már egy gyengébb/átlagosabb vérzés is durvának hatna.


kérdező! 11 évesen is simán kipórbálhatsz egy tampont, semmi bajod nem lesz tőle! Nekem 11-14 éves koromig minden kellemetlenség volt a menzeszemmel ami lehet (túl hosszú, túl erős, túl gyakori, teljesne összevissza), és egészen 19(!) éves koromig nem állt be. voltam vele persze orvosnál, de a világon semmi bajt nem találtak. az hogy 11 évesen erős, nem probláma, csak sajnos kellemetlen. hidd el, ezellen a tökéeltes megoldás a tampon, amitől egyáltalán nem kell félni!!!!

2014. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöm.de hogy említsem meg anyának?
2014. márc. 19. 18:09
 10/16 anonim válasza:
Esetleg eloszor vegyel egy kis csomagot magadnak probald ki aztan ha sikerul/szereted kerd meg Anyukádat, hogy vegyen egy csomaggal :)
2014. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!