Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás, kimaradt menstruáció...

Felfázás, kimaradt menstruáció, negatív teszt, barna folyás, mi lehet most?

Figyelt kérdés
December huszonnyolcadikán egy hibás óvszer miatt Rigesoft esemény utáni tablettát kellett bevennem, addig a menstruációm (habár rendszertelenül, mindig egy-két-három nap késéssel) de akkoriban 8-a körül vártam. A tabletta végezte a dolgát, január ötödikén rendes menstruációm volt, február ötödikén napra pontosan szintén megjött. 25-e körül csúnya felfázásom volt (borzasztó fájdalom, véres vizelet), egy hetes Nolicin-kúra. A gyógyulás után éltem nemi életet, óvszerrel védekezünk, de nem voltunk 100%ig óvatosak (előfordult hogy csak az aktus végén került fel a gumi). Tehát nagyon tartottam a terhességtől, mert a menstruációm egyre nem akar megjönni, kb. 1-1,5-2 hete (amikorra vártam) volt egy kis megfogjönni-szerű görcsös érzés, de vérzés nem, majd az érzés is elmúlt. Múlt szerdán vettem egy tesztet, amit csütörtök reggeli vizeletből elvégeztem, és negatív lett. Menstruáció azóta sincs. Ma megint rám jött a kis görcs, és barnás folyásom van. Ilyenem még sosem volt. Tudtam hogy létezik barnás folyás, és számtalan oka lehet, de nekem még sosem volt. Bekavarhatott a fertőzés? Vagy a negatív teszt ellenére mégis terhes lehetek csak még nem volt elég hormonom hogy a teszt kimutassa? (Úgy gondolom, hogy ha ötödike körül várom a mensesem és 13án végzek tesztet, azt már kimutatná..) Esetleg mégis teherbe eshettem akkor februárban, csak a Nolicin, amit a fertőzésre kaptam elhajtotta a magzatot, és ez a folyás most a vetélést kíséri?? Vagy a decemberben bevett Rigesoft is okozhatja az eddig elmaradt menstruációt? De utána közvetlenül januárban megjött, és utána februárban is. Fogamzásgátló tablettát nem szedek (olvastam hogy az is okozhat barna folyást.) Mi lehet a háttérben?
2014. márc. 18. 21:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!