Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használható megoldás létezik?

Használható megoldás létezik?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és még mindig pattanásos. Tud valaki valamilyen módszert ajánlani?

(Sajnos rosszabb az állapot, ha direkt zsíros bőrre való készítményt alkalmazok, ettől csak kiszárad a bőröm, és sokkal több lesz a pattanás, de más készítmény SE vált be)

Pedig: - egészségesen étkezem, minőségi kozmetikumot használok (ha használok), a sminket mindig lemosom, az ágyneműm is gyakran mosom, mattító kendőt is használok napközben.

Mi lehet a gond? Ennyire hat rám a stressz? Sokat idegeskedek mostanság. Erre is valami megoldás?

Köszönöm!



2014. márc. 19. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
endokrinológiai és egyéb kivizsgálás kéne. mindig belsö oka van a felnöttkori pattanásoknak. lehet akár orssz fogtól is, egy gyulladástól ami a szervezteben van,emésztési probléma miatt és hormonális probléma miatt is.
2014. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán keress fel egy kozmetikust. Rendszeres kezeléssel csodákat tudnak tenni (tapasztalat).
2014. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kozmetikushoz is jártam, nem is keveset, rengeteg pénzt hagytam már ott, rábeszéltek minden "csodakrémre", de semmi sem használt. Sőt, kezelés után napokig csúnya volt a bőröm, pedig több kozmetikust is kipróbáltam, sőt, natúr kozmetikumot használónál is jártam.


Nemrég voltam vérvételen, semmi gond nem volt.

2014. márc. 19. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
sima laboron vagy teljes hormon vizsgálaton? nem mindegy 99%-ban hormonális háttere van, ráadásul nem a gyógyitható fajtából hanem a szinten tartható fajtából (pl PCOS):(
2014. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet a stressztől is.
2014. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit tesz az, hogy egészségesen étkezel?... napi 3 liter vizet igyál legalább. És endokrinológushoz is el lehet menni, nem csak kozmetikushoz.
2014. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem fogyasztok kávét, semmi édességet (nem azért mert fogyózok, csak nem vagyok édesszájú), naponta eszek zöldséget és gyümölcsöt (frisset is, főzöttet is), sok vizet iszok, nem dohányzom, nem iszok alkoholt. Így értettem az egészséges életmódot. :) És vitamint is szedek. :)


Mi történne az endokrinológusnál? Milyen vizsgálatot javasolna?

2014. márc. 20. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!