Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Biztonsagi őr akarok lenni,...

Biztonsagi őr akarok lenni, de színtévesztő vagyok. Kizáró ok? B kat. Jogosítványt kaptam

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én letettem a vizsgát, de nem volt szemvizsgálat.
2014. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok.
2014. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
attól függ, ha a zöldet és mondjuk a kéket kevered az nem gond, de ha a fehéret és a kreolt, az már problémásabb.
2014. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok. (Nekem határőrként, rendőrként sem volt az.)


A fegyveres biztonsági őr (OKJ 53 861 05) képzéshez egészségügyi alkalmassági követelmények hivatalos dokumentuma:

[link]


Egészségügyi alkalmassági követelmények: szükségesek

A 33/1998. (VI. 24) NM rendelet a munkaköri, szakmai, illetve személyi higiénés alkalmasság orvosi vizsgálatáról és véleményezéséről 4. számú melléklete 6. pontja, valamint az 5. számú melléklet alapján.

2.5. Pályaalkalmassági követelmények: szükségesek

A 22/1991. (XI. 15.) NM rendelet 1. § (1) A kézi-lőfegyver, lőszer, gáz- és riasztófegyver (a továbbiakban: lőfegyver) tartására való egészségi alkalmasság vizsgálatának a célja annak megállapítása, hogy a lőfegyvert tartani szándékozó, vagy tartási engedéllyel már rendelkező személynek nincs-e olyan betegsége, testi vagy szellemi, érzékszervi fogyatékossága, mely őt lőfegyver biztonságos használatra egészségi szempontból alkalmatlanná teszi.


[link]

2014. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dejó cseréljünk.:DD
2014. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!