Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítványt akarok, hogy...

Jogosítványt akarok, hogy tegyem le? Csigavérről érdeklődtem azt mondták, hogy az egy féreg senkiházi banda csak lehúzzák az embert.

Figyelt kérdés

Mit ajánlanátok ???

Le lehet egyáltalán rakni úgy a jogsit,hogy nem fizetek csúszópénzt és mégis átmegyek elsőre ? Vagy úgyis sz0patni fognak ?


2012. jún. 24. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Először is írd trágár szavak nélkül a kérdést.

Akkor lehet hogy nem törlik majd a modik.

2012. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Minden 2. autósuliba szívatják az embert. valahol plusz órákat vetetnek veled amivel nem számolnak el és zsebre teszik vagy direkt megbízzák a vizsgabiztost hogy szívasson meg valamelyik vizsgánál. Kevés normális autósuli van én nem is tudok ilyet.
2012. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1132 Budapest, Victor Hugo u. 32.


Én jó régen itt csináltam meg a jogsit, sajnos nem tudom, hogy megvan-e még az autósiskola...

Néhány pluszórát kellett vennem forgalmin, de mindenből elsőre átmentem, jó oktatóm volt. Valójában a minimum óraszám annyira kevés, hogy szinte mindenkinek érdemes pluszt fizetni.

2012. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Állítólag azok, beszélgetnek veled ahelyett, hogy hagynának vezetni például...
2012. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
csigavérhez járok, most csinálom a gyakorlatit. meg vagyok velük elégedve.
2012. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kovpet ***** válasza:
86%

Pár éve nagymotorra csináltam náluk. Semmi gond nem volt.


A gyakorlati részét meg amúgy is alvállalkozónál fogod csinálni, így szinte mindegy.


Jatt nélkül is át lehet menni, persze. Csak akkor kisebb hibáért is elkaszál. De ha full béna vagy, akkor jattal sem hiszem, hogy átengednek.

2012. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindegy az, hogy melyik sulinál csinálod, mert oda kell figyelni. Mindent előre le kell beszélni és szükség esetén fizetni a vizsgára kis tejpénzt, mert mondhat bárki, bármit, a legjobb tanulót is elkaszálja a vizsgabiztos ha pénzéhes, de láttam olyat is, hogy a tanuló nekiment járdaszegélynek, átment piroson, stb és jatt nélkül is átment mégis. Kicsit lutri a dolog, de készülni mindenképpen kell, már csak azért is, mert ha jattolsz, ha nem, bizony a forgalomba csak biztos tudással szabad kimenni. A Csigavérről amúgy én is sok rosszat hallottam, de a gyakorlati része valóban alvállalkozókkal megy és azok meg más autóiskolásokat is tanítanak, nem hiszem hogy van velük több gond, mint másokkal!
2012. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

1 Hete raktam le a jogsit, általuk.

A kresz tanfolyam nagyon rendben volt. Remek forgalmi oktatót is kaptam a XX. kerületben, elsőre átmentem, és nem volt csúszópénz.

Viszont az elsősegélytanfolyam egy kalap sza...mócát sem ért, a 4 órából 3-at a saját sztorijaira pazarolt az oktató, és a vizsgán is sikerült majdnem megbuknom miatta, mert egy f**zság volt, amit mondott. Mindent a Haller utcában, oda semmiképp se menj.

Amúgy saját tapasztalat szerint rendben van a csigajogsi. Én inkább őket ajánlanám, mint egy kisebb sulit, mert eléggé figyelem központjában vannak, és emiatt kevesebb a korruptság, és a hiba.

Én nem tudnék iskolát relatíve osztályozni, hiszen a legtöbbeknek nincs viszonyítási alapja, mivel csak egyszer kell lerakni a jogosítvány :)

2012. jún. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kovpet ***** válasza:
100%
Egy kategóriára csak egyszer, de azért van pár :)
2012. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyél jóban az oktatóddal. Sajnos nem a sulik pénzéhesek, hanem a kedves állami alkalmazottak. Az elveidet tedd csak félre, ha jogsit akarsz és nem kormánnyal a kezedben születtél.:(
2012. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!