Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek terhes vagyok,...

Szerintetek terhes vagyok, vagy csak a ciszta szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Kb egy-másfél hónapja petefészek cisztám van,fogamzásgátlót nem szedek és hát mondjuk ki: belém ment egy kicsi ... Ráadásul menstruációm napja előtt kb egy héttel.13.-án kellett volna megjönnie, ma már 22 van.Na most annyi van hogy gyakran fáj a hasam,görcsölök kicsit bár enyhén,de lehetséges ez ha terhes vagyok?Ugye mióta diagnosztizálták a cisztát,egyszer már megjött,de akkor is késett egy hetet,és ugyanigy görcsöltem is kicsit 2x.Szerintetek?Jajj én ugy félek :( Csak nem leszek terhes és akkor rögtön elkezdem szedni a fogamzásgátlót.Feltéve ha ciszta alatt lehet?!

2014. márc. 22. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A jó ég tudja,hogy a kettő közül melyik,de mint már tapasztaltad is a ciszta is okozhatja. vegyél egy terhességi tesztet,mert ez alapján senki nem fogja megmondani,hogy terhes vagy-e,vagy sem.
2014. márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A ciszta és terhesség is okozhat görcsöket. Egy ismerősöm hetekig várta, hogy csak késik, mert menzesz szerű görcsei voltak. Most jár félidőnél a babával.
2014. márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egyszer regen hiaba vettem tesztet es nem gagyit vettem nem mutatta ki pedig terhes voltam engem a teszt nem nyugtat meg
2014. márc. 23. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben orvos minél hamarabb és vérvétel.
2014. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az utalhat terhességre, ha gyakran kell pisilnem és nem sokat pisilek?Gyakran felvagyok mostanában puffadva, és a mellem is megduzzadt...? Vagy csak megfog jönni?
2014. márc. 24. 23:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,utalhat. De mindkettőre!
2014. márc. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!