Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok ti hogy reagaltok ha...

Lanyok ti hogy reagaltok ha pl megkapjatok menstruacio alatt ezt a beszolast : "mivan megint folysz"? Hogy reagalnatok. Vagy valami hasonlohoz?

Figyelt kérdés

2014. márc. 22. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Taplo aki ezt mondja egy teljesen termeszetes folyamatot vegzo nonek.
2014. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

KITÖL kapnál ilyen beszólást? Egyáltalán HONNAN tudja valaki kivülálló, hogy megvan-e a menzeszed?


Mellesleg ha valaki megjegyzést tesz, azzal nem érdemes foglalkozni, mert igen primitiv ember lehet.

2014. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
En is be szoktam szolni,jo buli..de amugy sajnalom oket:( de jo szivozni a verukkel ha mar igy is folynak xdd
2014. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom 2. Onnan tudja mert észreveszik rajta.
2014. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Harmadik valaszolo!

A valaszodbol latszik,hogy eretlen kisfiu vagy meg.

2014. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3. válaszoló akkor majd én is beszólok olyat, hogy már megint felállt? Ne tagadd, látni a nadrágodon.
2014. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Adlak,utolso!

Ti fiuk konnyebben le tudtom bukni, mint mi!

2014. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár még sosem kaptam meg ezt, mert nem igazán szokott meglátszani rajtam, ha megvan. De ha esetleg valaki ilyet mondana nekem, én nem szólnék semmit, csak azt gondolnám magamban, hogy illető egy szellemileg elmaradott és minimális intelligenciával rendelkező személy lehet, ha már ilyen módon képes gúnyolódni egy teljes mértékben természetes folyamaton.
2014. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!