Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok mostanában olyan...

Miért vagyok mostanában olyan lehangolt? Néha már a sírhatnék is rámjön.

Figyelt kérdés
Pár nap múlva kell megjönnie, és az előtte lévő napokon már egy ideje mindig magyon rossz kedvem van, levert vagyok, meg ingerült is. Néha csak arra gondolok, hogy hiányzik a barátom, pàr napja nem találkoztunk már, és ilyenkor rámtör a sírhatnék. Vagy valami picit rosszabb dologra gondolok, vagy ami kicsit is elszomorít, és ilyenkor annyira mélyen hatnak rám, hogy elkezdek bőgni. Ezekben a napokban tanulni is alig tudok, nincsen kedvem semmihez se. Ezelőtt nem volt velem ilyen, bár igaz, hogy elég érzékeny lány vagyok. Normális ez? Mással is szokott ilyen lenni? 17/L és már 3 éve menstruálok.
2014. márc. 23. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg rendszeresen tornázni.(egyébként normális,...sajnos, a hormonok miatt van)

Ezt szokták ajánlani pms-ben...és egyébként is csak jó hatással van a szervezetedre általánosságban is=>a lelkedre is.(uncsi,de igaz)Az viszont fontos,hogy fokozatos légy és helyesen végezd a gyakorlatokat(a net tele van a helyes tornademonstrációkkal)

2014. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!