Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában egyfolytában...

Mostanában egyfolytában lehangolt vagyok, néha legszívesebben sírnék és azt se tudom miért. Hogy zökkenhetnék ki ebből?

Figyelt kérdés
Mindig is inkább a vidám és optimista emberek közé tartoztam, imádok bulizni és van is elég sok barátom, de valamiért az elmúlt pár hétben semmihez nincs kedvem, de olyan szinten, hogy legszívesebben a szobámból se mennék ki. Emellett szomorúnak is érzem magam, de ennek okára se nagyon tudok rájönni. Teljesen kedvtelen vagyok, pedig már próbáltam filmet nézni, olvasni, rajzolni, mindent, hogy hátha visszazökkennék, de nem megy. :/ Mitől lehet ez? Mégis mit tehetnék, hogy végre a régi legyek megint?

2013. nov. 5. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Fiú vagy lány vagy?

2013. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet,h csak átmeneti állapot. AKARJ jobban lenni,törj ki ebből!
2013. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
21 éves lány vagyok, és évente párszor rám tör ez a depresszióféle, pár hétre általában, de olyankor valami brutál sz*rul érzem magam, pedig általában imádok bulizni, és emberek közt lenni, de ilyenkor még arra is nehezen bírom rávenni magam, hogy a szobából kimenjek :/
2013. nov. 26. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!