Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vagyok mostanában...

Miért vagyok mostanában mindig lehangolt, és feszült? 31 hetes kismama vagyok. Lehet összefüggésben a terhességgel? Nem ártok ezzel a babának? Van hogy úgy felidegesitem magam hogy kiabálok, török zúzok.

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 15:47
 1/3 anonim válasza:
Természetes, hogy feszült vagy, de az idegesség nem tesz jót a babának.. hallgass nyugtató zenéket, meditálj és amikor feszült helyzetbe kerülsz, gondolj arra, hogy nem érdemes felhúznod magad.. esetleg jót tenne egy kis kikapcsolódás.. menj el sétálni, kirándulni... jót fog tenni.
2008. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már eleg nagy a babó, hogy zenet halgattass vele, az, ami neki jo, az teged is nyugtat. Érzékenyebb vagy, persze, én is nyűgös vagyok neha, ilyenkor arra gondolok, hogy mennyire szeretjuk egymast, és arra gondolok, amikor nem volt velem a parom, mennyire hianyzott, neha arra, hogy o nem ertheti, de mindig gondolok valami jora, mielott "ugrok". Amugy teljesen termeszetes dolog, sokakat érint sajnos. Simizd meg a pocid, és "hűtsd le" magad pozitiv gondolatokkal. Ha ugy erzed, kell, add ki, mert az még rosszabb, ha magad mérgezed vele.

Kitartás :)

2008. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 35. hetes vagyok, és néha úgy érzem,hogy megőrülltem.Én az egész terhességet nagyon nehezen viseltem lelkileg.valahogy erről előtte senki nem tájéloztatott és a szakkönyvek sem nagyon írnak róla,de én néha azt hiszem komoly depis vagyok,de mostmár kibírom ezt a pár hetet,neked is kitartást,a babóért minden mégéri
2008. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!