Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér letapadás van belül a...

Fehér letapadás van belül a hüvelyemben (de lejön), ez betegség?

Figyelt kérdés
Belül fehéren levan tapadva a váladék, de lejön, csak fura mert tegnap esteis ilyen volt és akkor kiöblítettem a hüvelyem de ma megint ilyen. Egyébként szagtalan.
2014. márc. 24. 14:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Lehet gomba, menj el nőgyógyászhoz, vagy öblögess enyhén ecetes vízzel.
2014. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez teljesen normális ha szagtalan és nincs semmi tüneted.
2014. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Meg ne próbálj ecetes vízzel öblögetni, ahogyan az első mondja. Ha szagtalan, és "átlátszó", a bugyin megszáradva fehér, akkor nincsen semmi probléma, természetes folyamat, és a hüvely öntisztulását hivatott elősegíteni.
2014. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Koszonom !
2014. márc. 24. 15:13
 5/22 anonim ***** válasza:
23%
Sztem is gomba, és tessék orvoshoz mennni, az ecetes öblögetéses öngyógyítást meg elfelejteni.
2014. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
az intim zuhany okozza legtöbb fertözést, mivel kimossa az egészges baktériumot is a hüvelyből. A hüvely egy öntisztuló részünk nem kell belsöleg tisztitani. Az öblögetéstöl felborul a hüvely PH és máris elszaporodnak a baktériumok.
2014. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%
Pontosan ahogy az előző írja. Orvoshoz kell menni és nem öblögetni, abból még nagyobb gebasz lehet.
2014. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Sima vizzel oblogetek es mellesleg ha furdok akk igyis ugyis telemegy vizzel ha akarom ha nem. Nemhinnem h gomba mert akk vorosnek kellene lennie es egeto, viszketo erzest kellene ereznem nem ?
2014. márc. 24. 17:54
 9/22 anonim ***** válasza:
33%

Az fajtától is függő. És van akinél telepet találnak.


Egy hüvelyöblítés pedig rohadtul nem ugyanaz, mint amikor fürdesz. Ha fürdesz, akkor max víz szivárog befelé. Hüvelyöblítéskor aránylag erős sugárral és igen sok vízzel mosod kifelé a dolgokat. És nem mi találtuk ki, hogy a hüvelyöblítés nem jó, hanem az orvosok: nekem az enyém teljesen konkrétan megtiltotta.

2014. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Tudom mi az a hüvelyöblítést, de akkor mond meg, hogy a helyemben minek neveznéd azt mikor direkt "beszívom" a vizet, akkor teljesen megtelik vízzel majd kiengedem és ezt megcsinálom kb 3X addig még azt látom, hogy tiszta víz jön ki belőle. Nekem ez öblítésnek tűnik....De nem használok hozzá semmilyen szert, csak tiszta vizet.
2014. márc. 24. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!