Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Provera után a megvonásos...

Provera után a megvonásos vérzés csak éppen barnázgatás már 4 napja. Normális ez? Ki hogyan volt vele?

Figyelt kérdés
Provera tabit, napi 2x10 mgosat kellette szednem 10 napig, mert elmaradt a menstruációm. Ahogyan kivettem a doki szavaiból, rendesen, azaz "pirosan" kellene menstruálnom. Amúgy az abbahagyást követő 2. nap megjött ez a barnázgatás. Ez normális, vagy utal valamire? PCOS-gyamúm van.

2014. márc. 25. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is PCOS-s vagyok. Nekem nőgyógyász Norcolutot irt fel ilyenkor attól megjött, de következő hónapban ugye megint nem. PCOS-ra feleslegesek az ilyen gyógyszerek mert nem segítenek max 1x meghozzák és kész.
2014. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom sajnos, ez így an. Nekem azért adta, hogy a 3. napi vérvételt meg tudja csinálni, és az átjárhatóságit.
2014. márc. 26. 18:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Most fogalmam sincs, hogy jól tettem-e. 4-5 napig barnázgatott, már elég erősen, úgymond "darabok" is voltak benne. Nos, én ennek a 3. napján mentem vérvételre, mert azt gondoltam, ennél jobban nem fog megjönni. No, az 6. napon megjött rendes pirosan. Akkor most a vérvétel eredménye hamis lesz? Vagy ez jó így is?
2014. ápr. 2. 20:41
 4/6 anonim válasza:
Nálam is hasonló a helyzet. Sajnálatos vetélést műszeresen kellett befejezni, de utána hosszú ideig barnázgattam, a doki erre írta fel a Proverát, hogy ez majd "meghozza rendesen" és kitisztul a méhem, de az égvilágon semmi nem történt azóta sem, ugyanúgy maradt a barnázás folyamatosan. Nagyon rossz!
2014. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mármint annyiban hasonló, hogy nekem nekem is csak barnázás van (egyenlőre)... de hátha néhány nap csúszással nekem is beindul majd... :)
2014. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta annyi a helyzet, hogy ugye azt írtam, hogy megjött rendesen. Kérdeztem a dokit, hogy nem lesz-e így hamis a vérvétel eredménye, azt mondta jó az. Végülis aztán úgy alakult, hogy beszéltem egy ismerősömmel, aki sürgősen eltanácsolt ettől a dokitól, mert ugyanezt végigcsinálta vele is amit velem tervezett...átjárhatósági, 3 hónap Closty, műtét, 3 hó szünet, 3 inszemináció, és felesleges volt az egész, baba sehol. Nem is tanácsolta, hogy menjek el endokrinológiára, mert a PCOS-t anyagcserezavar okozza, és természetes úton, diétával gyógyítható. IR-em negatív lett, viszont a cukrom túl alacsony, és nem is reagál túl jól, ezért mondta az endokrinológus, hogy vmiféle anyagcserezavarom van, és kaptam Meforalt 5x500mg. Úgyhogy majd nyár végén egy másik dokihoz megyek vissza kontrollra, hogy javult-e vmit a helyzet. Akkor azért átjárhatóságit kérni fogok. Szánalmas ez a mai orvoslás...
2014. jún. 10. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!