Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számítsak az aranyérrel...

Mire számítsak az aranyérrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Vasárnap éreztem, hogy kicsit viszket, de máskor is volt ilyen, mert ott le szoktam borotválni, be tudtam annak, viszont fürdésnél éreztem valamit dudort, azt pedig be tudtam annak, hogy a bugyim meg nyomta. Másnap este nem is figyeltem, de tegnap megint eszembe jutott, hogy ott volt valami így meg néztem tükörnél és egy lilás vagy nem is tudom milyen színű dudorodás van kívül a végbélnyílásomnál.

Ma megyek orvoshoz, de előtte gondoltam meg kérdezem, hogy minden esetben, mikor látható műtét kell vagy megoldható másképpen is? És a legnagyobb bajom még a vizsgálattal kapcsolatban, hogy le kell e vetkőzzek? A nőgyógyásznál is ahogy tudom takarom magam, mert túlságosan szemérmes vagyok. Háziorvosnál meg még kellemetlenebbül érzem magam főleg, mert 20 évesen ilyennel állítok oda hozzá :/



2014. márc. 27. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele egyből orvoshoz menni. Amit leírtál az alapján minimális a probléma. Vegyél valami aranyérre való kenőcsöt és pár nap alatt el fog múlni.
2014. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínű kapsz egy kenőcsöt, kikérdez hogy mit hogy csinálsz, mitől alakulhatott ki, esetleg tanácsot ad min változtass. A durvább aranyereket szokták műteni. Ami visszatér, vérzik és hatalmas. Sajnos ahhoz, hogy meg tudja nézni, le kell vetkőzni.

Orvos látott már kismillió ilyet ne szemérmeskedj. Kellemetlen túl leszel rajta pár pillanat alatt. Orvos is tudja, hogy ez neked kellemetlen igyekszik minél gyorsabban elvégezni a vizsgálatot.

Egyébként egyáltalán ne szégyelld, sokan szenvednek aranyértől, max nem mennek vele dokihoz csak amikor már nagy a baj.

2014. márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kellemetlen, de nem szabad halasztani! Sajnos sok rosszat lehet hallani! Jobb elejét venni! Bátorság!
2014. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen fölösleges ezzel még orvoshoz menned, erre kenőcs kell, pl. Hemorid, vagy Reparon.

Az orvos is csak ezt ajánlaná és akkor még kiteszed magad a kínos megtekintésnek is.

2014. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hemorid nekem is segít!
2014. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem kell megijedni, ki kell próbálni ezt, és ha hat, akkor oké: [link]
2014. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!