Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tévedhet 3 pozitív teszt?...

Frindt Anna kérdése:

Tévedhet 3 pozitív teszt? Lehet elment a baba vagy ciszta áll a dolgok hátterében?

Figyelt kérdés
2014. 02.13 megjött rendesen ahogy szokott 26. napra pontosan. Úgy zajlott ahogy szokott. Most márciusban 26 napos ciklussal számolva 10. -én (hétfő) kellett volna megjönnie viszont késett pár napot és akkor is csak néha véreztem (ez volt pénteken az első) aztán elmúlt illetve miután együtt voltam a párommal az után véreztem kicsit aztán megint elmúlt szóval nem volt normális mensi még nem volt ilyen velem, furcsa is volt számomra. A nem várt előtt is volt olyan, hogy együttlét után véreztem menstruáció előtti napokban. Csináltam 3 tesztet ami mindhárom pozitív lett, clearblue szerint több mint 3 hete történt a fogantatás (március 21 csináltam) illetve x epil, gabriel is egyből pozitív lett. Azóta nem jött meg fájnak kicsit a cicim feszülnek, ingerült vagyok, fáradékony néha szurkál fájdogál a hasam, mindkét petefészkem. Dokihoz ápr 3-án megyek. Gondolom 3 teszt nem téved, de akkor ez a vérzés mi volt most beágyazódás? Illetve az együttlétek után? Értetlenül állok és félek.
2014. márc. 28. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Vérzés előfordulhat megtermékenyítés után is.
2014. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

3 teszt nem téved. Gratulálok! :)

A vérzés pedig akár normális is lehet.

2014. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ciszta nemigen szokott pozitív tesztet eredményezni.


Gratulálok :)

2014. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!