Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit nem szabad ennem, mivelhog...

Mit nem szabad ennem, mivelhogy csalánkiütésem van?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 19:10
 1/9 anonim válasza:

nekem is volt,de nekem nem mondtak olyat,hogy mit nem ehetek... legalábbis úgy emlékszem... 4-5éve volt... nagyon rossz... neked is olyan,ha nem vakarod,akkor mégjobban előjön?

na izé.bocsi.szóval szerintem ehetsz bármit,hacsak nem mondta külön a dokid. ja és ez nem fog magától elmúlni,úgyhogy ha nem voltál dokinál,menj el. :)

jobbulást

2009. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ugy vettem észre,hogy ételtől jön elő.Már voltam orvosnál,de már nem tud mit csinálni ő sem.neked mitől jött elő?
2009. dec. 17. 19:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy csomó ételre lehetsz allergiás, csalánkiütést leginkább tojás és per szokott okozni, mogyoróra is szoktak allergiások lenni, de az életveszélyes lehet a fulladás miatt. Ki kell figyelni, mit ettél, mielőtt kijött, azt elhagyni, majd kis mennyiséggel kipróbálni újra. Calciumot szoktak allergiára szedni.
2009. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
per=eper
2009. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
neked kell tudnod mire vagy allergiás. na azt nem szabad enni! ha mégse tudád mire, épp ideje utánajárni
2009. dec. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor szerintem éhen kellene,hogy haljak.Sok mindenre.
2009. dec. 18. 12:57
 7/9 anonim ***** válasza:
mint pl?
2009. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem például a tojástól, epertől és a házi tejtől jön ki a csalánkiütés, de csak nyáron. Télen semmi bajom.
2009. dec. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én már 6 éve vagyok csalánkiütéses, sok orvosnál voltam már, de igazából senki nem tudott segíteni rajtam. Felírták az allergia gyógyszert, és ennyi. Nem tudtam még kitapasztalni, hogy mire vagyok allergiás, mert mindennap van rajtam kiütés.
2009. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!