Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A zacskós levestől lett...

A zacskós levestől lett csalánkiütésem vajon?

Figyelt kérdés

Már évek óta nem ettem és eddig még soha nem volt csalánkiütésem semmitől.

Éjszaka arra ébredtem, hogy iszonyatosan viszketek térdtől-derékig, egybefüggő, óriási vörös hólyagok voltak rajtam.

Tegnap és tegnapelőtt ettem 1-1 tányérral, mert lázas voltam és olyankor nem bírok "száraz" kaját enni és nem volt itthon semmi más.

Nem emlékszem, hogy Knorr vagy Maggi volt-e, húsgombócleves csigatésztával és az volt ráírva, hogy tartósítószer nincs benne.

Ja és nincs új mosószer, sem tusfürdő, sem testápoló, sem ruha stb és a levesen kívül semmi olyat nem ettem, amit máskor nem.

Köszi a válaszokat!


2011. jan. 7. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon valószinü, mert ugyan tartósitószer lehet, hogy nincs benne, de izfokozók, meg egy rakás egyéb vegyszer igen.

Ha mindenáron levest akarsz, akkor vegyes zöldséget fözz fel sós vizben, fél óra alatt megvan, és nincs benne semmi káros anyag.

2011. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha meg van még a zacskója, nézd meg az adalékanyagokat benne. Veszélyes adalékok:E102,110,120,124. Egészségkárosítók: /bőrbetegségek/ E230 231 232 233
2011. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a zacskós levesektől hasmenésem szokott lenni.
2011. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha hólyagok is voltak rajtad, akkor nem valószínű a csalánkiütés, annál inkább az övsömör.

Mitől voltál lázas?

Voltál orvosnál?

2011. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Máskor is előfordult már, hogy ízfokozós és egyéb E-számos dolgokat ettem, pl. felvágottak, de még sosem volt ilyen kiütésem.

Mint írtam, nem volt itthon semmi más, ezért "vetemedtem" rá :)

A zacskóját már sajnos kidobtam :(

Úgy nézett ki, mintha kb. 100 szúnyogcsípés lett volna egymás mellett a csípőmön és a derekamon 2 oldalt, és a térdemtől fölfelé és a hasamon pedig egyesével.

Lázas nem tudom mitől voltam, de a torkom is iszonyatosan fáj már 4 napja, tegnap este alig bírtam elaludni, annyira köhögtem. Múlt héten egy pólóban voltam kint pár percet, lehet attól?

Orvosnál nem voltam, mivel elmúlt a lázam és gyógyszert sem szedtem.

2011. jan. 7. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!