Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy a hüvelygombá...

Mit tegyek, hogy a hüvelygombám ne újuljon ki? 50 körüliek tapasztalatát várnám.

Figyelt kérdés

Rendkívül intenzív a szex utáni vágyam amit a hüvelyem nem bír.Konkrétan általában napi 1 órát tart az együttlétünk van,hogy ez sem elég.Használok síkosítót és nyálat is. Szex előtt,után fürdök.Orvos tanácsára natúr joghurtot is próbáltam és mégis gyakran leszek gombás.Volt,hogy orvos írt fel gyógyszert kezelést,de magamtól is vettem Canesten combit.Nemi beteg gondozóban is voltunk,írtak fel gyógyszert,de csak nekem a páromnak nem pedig ő is volt vizsgálaton.

Szedtünk grapefruit mag cseppet és hasonló dolgokat,de sajnos mindig visszajön a problémám.



2014. márc. 28. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha candida gomba akkor diéta nélkül nem fog elmulni.
2014. ápr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szabad szappannal mosakodni, csak tiszta vízzel.
2014. okt. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!