Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Március 7-én pénteken jött...

Március 7-én pénteken jött meg először és majdnem egy hétig tartott. Ugye most nem fog megjönni egy jó ideig?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
hát... ez nagyon a szervezetedtől függ... ha ez az első, akkor lehet hogy még hónapokig nem fog megjönni, de az is lehet h már a kövi hónapba megjön.. vagy 2 hét múlva.. ez nagyon változó még fiatalkorban :/
2014. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem már az első után megjött minden hónapban, mondhatni beállt. Csak azóta hosszabb lett. Nekem eleinte volt 3-4 napos, most 7 napos.
2014. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudni.

Lehet hogy most már minden hónapban meg fog jönni. Az is lehet, hogy még nem áll be egyből. Én 10 és fél éves korom óta menstruálok, most 26 éves vagyok és a terhességemet leszámítva amikor is ugye nem menstruáltam, mindösszesen egyetlen olyan hónap volt még az elején kb. 11 éves koromban, hogy nem jött meg. Azóta rendszeresen minden hónapban.

2014. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, a felvilágosításon elmondták neked, hogy egy felnőtt, érett nőnek milyen időközönként szokott megjönni, és hogy ehhez képest egy kamaszlánynál még nem feltétlenül kiszámítható. Ennél konkrétabb választ mi sem tudunk adni, legyen nálad mindig betét, mert bármikor megjöhet. És persze vezesd naptárban, hogy mikor van meg.
2014. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 11 és fél évesen jött meg először, rögtön beállt, az elmúlt 10 évben alig késett, vagy jött előbb. Ha neked is így lesz, Április 3-a környékén számíthatsz rá.
2014. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!