Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap délelőtt szeretkeztünk...

Tegnap délelőtt szeretkeztünk a párommal, és vérezni kezdtem. Mi válthatja ki ezt?

Figyelt kérdés
Ma ugyanez volt. Kb 2 óra hosszáig tart utána semmi. Nem durva velem nem fáj, szoval minden nagyon tökéletes.
2008. júl. 24. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nincs esetleg méhszájsebed? az vérezhet szex után. mondjuk ez nem túl jó jel. ajánlanék egy doki vizitet.
2008. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Régóta élsz nemi életet?Mert ha az elején vagy,lehet,hogy nem tágultál ki eléggé,meg még nem szoktad meg a szeretkezést.
2008. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem kb. egy hónapja volt ilyenem. Mi babát szerettünk volna, ez a vérezgetés a menzim előtt 6 nappal volt, szintén egymást követő 2 napon. Elmentem nődokihoz, megvizsgált és sajnos a méhből szivárgott a vér. 4 nap múlva megjött rendesen, azóta nincs ilyen bajom. A doki annyit mondott, hogy bakteriális fertőzéstől is lehet ilyen, de az fájdalmas is.
2008. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!