Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Ti mivel szőrtelenítet...

Csajok! Ti mivel szőrtelenítetek odalent? Bevált praktikák?

Figyelt kérdés
Én borotválom most, de nagyon irritálja a bőröm. Kellene valami jobb és hosszíbb távú megoldás. Utána néztem és találkoztam ezzel a cukorgyantával. Mit gondoltok? Próbálta már valaki?

2014. márc. 30. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen erős az a szőr. Nekem iszonyú erős, bármilyen gyantától simán összepisilném magam a fájdalomtól, viszont cserébe hat az IPL. Szóval, én IPL-lel tolom :D
2014. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ollóval vágom egész rövidre. Kicsit macerás, de legalább egészségesebb, mint a borotva, orvosom szerint is.
2014. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is olló-párti vagyok.
2014. ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Cukorgyantát nem egyszerű használni, főleg ezen a területen, elég bajos lenne szerintem. Na meg fájdalmas.

Én borotválom, eleinte nekem is irritálta, de hozzászokott a bőröm.

2014. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a cukorgyanta elég jó, kevésbé fájdalmas mint a normális gyanta, nem irritálja a bőrt, puhít és ápol, sajnos nekem ritkán ön össze házilag elkészíteni, üzletben meg sajna még nem találtam, de nem adom fel
2014. júl. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!