Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akarok menstruálni! (? )

Nem akarok menstruálni! (? )

Figyelt kérdés
Utálom hogy megvan nekem...azért mert még gyereket se akarok se senkit.Tudom hogy más is igy van vele hogy utálja, de nekem nincs is szükségem rá.Meg anya azt sem engedi hogy leborotváljam ezért tiszta vér a szőröm.Sokszor hányingerem lesz ettől az egésztől
2014. ápr. 1. 14:35
 1/5 anonim válasza:
Nem vagy egyedul :(
2014. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Elmesélem, hogy régen a fogamzásgátlók meggátolták a havi ciklust, mint most ha gyermeket szoptatsz. De a nők annyira pánikba estek attól, hogy nem tudják most terhesek-e vagy sem, hogy ezt megszüntették a gyógyszergyártók.

Én nem értem miért nem lehetett 2 félét csinálni...

2014. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

A "nem akarok menstruálni"-ra nem nagyon lehet mit mondani. Nő vagy, így járál.

De ez a szőrtelenítés... Gondolom 12-13 már elmúltál. Anyád ellenőrzi, hogy csupasz vagy, vagy sem? Le is vághatod rövidre, az is ezerszer jobb!

2014. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is menstruálok már és én sem borotválom. Nekem pl. nem is vére olyankor.
2014. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyémántlány ***** válasza:

Minden lány érez/érzett már így valamikor. Néha mindenkinek elege lesz ebből az egészből. Nem vagy tehát egyedül. Viszont, mivelhogy minden lány a baráti körödből, ismerőseid közül tudja milyen ez, van kivel megbeszélned. Ha nagyon kiakadsz, jobb, ha gyorsan elmeséled a dolgokat valakinek. Vannak például a kamaszokat segítő oldalakon úgynevezett "szakértők" akik meghallgatják az ilyen egészségügyi problémákat, és megpróbálnak hasznos tippeket adni, hogy könnyebben átvészeld a piros betűs napokat. Meg persze itt vagyunk mi, Gyakori-s lányok, akik bármikor szívesen segítünk :)

A borotválás... Figyelj, azt anyukádnak is meg kell értenie, hogy a TE tested, a TE életed. Ha te jobban érzed magad, ha leborotválod, akkor tedd azt. Nem akadályozhatja meg ezt senki, főleg nem úgy, hogy te nem érzed jól magad a jelenlegi állapotban. Nem divatból csinálnád, gondolom, hanem mert tényleg jobban lennél tőle. Mondd el ezt anyukádnak, így talán meg fogja érteni. Gondolom, ezt tudván már nem ellenkezne olyan erősen.

2014. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!