Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor mi lehet a probléma?...

Ilyenkor mi lehet a probléma? (menszesz)

Figyelt kérdés

Március közepén jött meg. Most pedig április 2.-a van körülbelül 2-3 hét telt el. Volt egy hüvelyi fertőzésem, és kentem kenőccsel is. Körülbelül 3-4 napja múlt el, és már jól vagyok. Viszont most érdekes véres folyásom van. Mutattam anyukámnak ő azt mondta, hogy megjött. Mondtam neki az nem lehet, mert nekem három hete volt meg. Illetve ez most másmilyen, mert nekem sokkal erősebb szokott lenni. Most pedig hol van, hol nincs. Tegnap nagyobb foltok voltak, ma már csak egy csepp.

Ez mitől lehet?

Még 1 hét vagy 2 hátra van a menszeszemig. Volt már úgy hogy kimaradt 3-4 hónap 4-5 évvel ezelőtt, de ilyen még nem volt.

Ez terhesség lenne? A párommal védekezünk, és nem hinném hogy emiatt lenne.

L/20



2014. ápr. 2. 12:07
 1/2 anonim válasza:
Menj el nőgyógyászhoz. Nem hinném, hogy terhes vagy.
2014. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem terhes tuti nem vagy !!

A huvely fertozes utan vard meg mig vissza all ez természetes hogy.nem rend szerint megy.tovàbb meg valoszinuleg lesznek elcsuszások...

2014. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!