Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Protexin Candid Plus hatásos?...

Protexin Candid Plus hatásos? Olyanok véleményét várnám, akik már kipróbálták, használták.

Figyelt kérdés
Mennyi idő után fejti ki a hatását? Visszatérő hüvelygomba miatt kiegészítő kezelésként ajánlotta a nőgyógyászom. Valóban segít abban hogy ne újuljon ki ismét a fertőzés? Köszönöm :)
2014. ápr. 2. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez mi, ezt még nem próbáltam. De rengeteg mást igen, amik nem segitettek. Én lassan egy éve gréfruitmagcseppet szedek, ez végre segitett. Persze minden nap kell szednem, mert mikor abbahagytam mert jól voltam, vagy nem szedtem minden nap akkor újra előjött. Próbáld ki! Magában a probiotikumok nem segitenek. Az almaecet is segitett, de csak 1 évig. Utána találtam rá erre.

Gondolom te is sok édeset eszel. Erről kellene lemondani, de sajna nem tudok én sem. :( Pedig már 10 éve küzködöm vele, kisebb nagyobb tünetmentes időszakokkal.

2014. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!