Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Menstruációs görcsök...

S. O. S. Menstruációs görcsök ellen van hatásos módszer?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdődött. Bevettem egy fájdalomcsillapítót és elmúlt. Az éjszakám már nem volt ennyire szerencsés. Hajnal 2 körül arra ébredtem, hogy szörnyen görcsölök. Majdnem el is ájultam. Az orvos nem foglalkozik velem. Ezért reménykedek, hogy nektek van jó praktikátok. Egyszerűen borzalmas. Holnap vizsga és azt érzem, hogy soha nem lesz vége. Így odafigyelni sem lehet. Gyógyszereket nem szedhetek mert szívbeteg vagyok. Egyedül Algopirint (vagy hogy írják) de nem hat. Egyre szörnyűbb. Segítsetek :(
2014. márc. 17. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Meleg vizes párna,és irány az ágy. Sajnos nagyon sok hatásos módszer nincs,mindenkinél egyéni,mi válik be. Én a C vitamin,cink és vas szedését tudom még ajánlani (ezt a hármast mensi előtt is érdemes már elkezdeni,azt vettem észre,hogy akkor nem olyan pokoli görcsökkel érkezik a mensimanó)
2014. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Megpróbálom. De azt írta valaki, hogy nyugtató... De őszintén.. félek bevenni. Félek, hogy betompulok. Akkor tényleg annyi vizsgának. Szerintetek?
2014. márc. 17. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha vizsgázol,inkább ne vegyél be semmi ilyesmit. Viszont igyál annyi vizet,amennyit csak bírsz.
2014. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát elaludtam. Előtte meleg vizes párna volt a hasamon. Szörnyű.. Nem múlik. Inkább egyre roszabb
2014. márc. 17. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:
menj nődokihoz, hátha valami cisztád van és attól fáj ennyire borzalmasan!
2014. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
voltam. azt mondta nincs baj. egy oldalon olvastam h alkoholmentes sör segít. nekem bejött. :) már tűrhetően vagyok. köszi a segítséget.
2014. márc. 17. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!