Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Természetes, gyógynövény...

Természetes, gyógynövény alapú készítmények hormonpótlásra változókor elején?

Figyelt kérdés

46 vagyok, mensim rendetlenkedik.Mioma nincs, de a méhnyálkahártya megvastagodott.valószínű kevés a progeszteron, és sok az ösztogénszintem.

Ismertek ilyen hormontartalmú készítményt, ami bevált?


2014. ápr. 3. 05:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Tribulus terrestris, Nigella Sativa,...
2014. ápr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Nőgyógyász

2. Majd ő felír rendes gyógyszert, ne te kísérletezz otthon ilyenekkel


A legtöbb nő sajnos egyáltalán nem foglalkozik ezzel, ahogy leáll a menstruáció, szétesik a hormonháztartás, pótolni kéne mesterségesen a hormonokat.

Menopauza után rohamosan megy tönkre a nők szervezete.

Párom is folyton mondja az anyukájának, hogy menjen el orvoshoz, de nem hajlandó...

2014. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsőre reagálva: gyógynövények, körbe kellene kérdezni, hogy kinek volt hatásos.

Másodikra: esetleg menopauza rendelésre kellene elmenned. Ott biztosan orvosolják panaszod.

Ne ordíts le, mert a korod miatt már elkezdődött.

2014. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló első leírt termék, tesztoszteron tartalmú,és teljesen másra van:)


Voltam nőgyógyásznál, de küretet javasolt, amit fogadok el.Nem volt hajlandó se hormonszint vizsgálatra beutalót adni, se gyógyszert felírni.


utolsó válaszoló,miért ordítanálak le, én is tudom:)


a menopauza rendelésről nem hallottam, itt biztos nincs ilyen a környékünkön, csak nagyobb városban, de utánanézek, köszi.

2014. ápr. 4. 07:08
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Igen tipikus, hogy nem hajlandó az orvos elküldeni egy hülye vérvételre sem. Végül is azért van a tb, hogy ne lássanak el...

Én is szedek hormont (25 éves vagyok, sajnos muszáj), állami helyen a trombózis hajlamot sem nézték meg. Helyette csinálták egy ekg-t, abból aztán kiderül mennyi genetikai hajlamom van a trombózisra...

Szinte minden magánorvosnál csináltattam meg, hormonszint mérések stb., a magán orvos meg fel is írta a gyógyszereket.

Állami kórházakban már semmit nem akarnak csinálni, le vannak terhelve, nincs pénz. A betegek ez viszont nem hatja meg, aki fizeti maga vagy a fizetéséből nem keveset levonnak tb-re.

Magyar egészségügy :(

2014. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!