Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyógyszert vagy teát...

Milyen gyógyszert vagy teát használtok?

Figyelt kérdés
Iszonyatos fejfájásom szokott lenni menszesz előtt egy héttel. Nem tudom milyen gyógyszerrel vagy teával lehetne enyhíteni rajta. Az orvos azt mondta tűrjem, de ezt már nem lehet.
2014. ápr. 3. 12:43
 1/3 anonim válasza:
én levendula teát szoktam citromfűvel összekeverni. önmagában a levendula is nagyon jó, nekem íz szempontjából jobban bejön a kettő együtt.
2014. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hülye orvos. Miért kell szenvedni, ha van gyógyszere. A következő alternatívát ajánlom: ahogy érzed a fejfájás kezdetét, azonnal kezd el a csillapítást. Algopiryn, Flector rapid, Cataflam és ez akár drazsé akár a vizes változat, Panadol extra, Quarelin. Nem azt mondom, hogy az összeset, hanem azt, hogy valamelyiket, de azonnal. Az én nagyon aranyos házi orvosom azt mondta, hogy azt a gyógyszert először, ami eszembe jut.Sajnos a menses fejfájást még nem sikerült egyféle gyógyszerrel kiküszöbölni. Minden fej másként fáj. Próba szerencse.
2014. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a korrekt válaszokat!
2014. ápr. 3. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!