Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más nőnek is ilyen a nemi...

Más nőnek is ilyen a nemi szerve, vagy ez valami betegség?

Figyelt kérdés
A kis ajkak nagyobbak mint a nagyajkak, ki is lógnak. És a Nagy és kisajkak találkozásánál, főleg feljebb, a csikló fele ilyen kis fényes "hólyagocskáék" vannak, amikből néha valami fehér kis izzé jön. Nem viszket, nem ég, nem fáj, nem csíp, semmi. Csak ott vannak és kész, olyan mintha "mirigyes" lenne vagy milyen, nem tudom máshoz hasonlítani. :S Elég ijesztő számomra ez így. Szűz vagyok még, és sose volt semmi nőgyógyászati problémám, ezért vagyok megijedve. Valakinek van valami ötlete?

2014. ápr. 4. 17:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehet ez gentális herpesz ha SOSE volt még SEMMILYEN szexuális kapcsolatom? Ez valami fertőzés?
2014. ápr. 4. 17:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez most valami változás, vagy mindig ilyen volt?
2014. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig ilyen volt, akkor gondolom, neked ilyen, és kész.

Sajnos az enyém is "fura", nem normális. Zavar is nagyon, de ez egyszerűen genetikai dolog, mint, hogy milyen színű meg szerkezetű a hajad...

2014. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Azok faggyúmirigyek. Normális.

2014. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És az sem baj hogy ilyen kis fehér valami jön ki belőlük néha??

Nem tudom, most vettem észre nem rég, de mintha régebben is lett volna és már akkor is jött ez a kis fehér valami belőle..

Köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 4. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:

A kinti pórusokból, külső mirigyekből?:-o

Hány éves vagy?...

2014. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
18
2014. ápr. 5. 18:49
 8/8 anonim válasza:
12 vagyok ès az én puncim ugyan ilyen
2014. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!