Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők mit tesztek az...

Lányok/nők mit tesztek az átázás ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lányok/nők ti milyen praktikákat vettek be az átázás ellen? Más is használja a hosszú pulcsis "trükköt" ezeken a napokon? Ti is aggódtok a menstruáció napjain, hogy átáztok? A válaszokat előre is köszönöm.

14/L



2014. ápr. 4. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül két év kellett, mire tudtam úgy használni bármilyen betétet, hogy ne legyen állandóan véres a bugyim. Viszont sosem áztam át úgy, hogy az kívülről látszódott volna. Erősebb vérzésnél kétóránként cseréltem a betétet, a leghosszabbat használtam, passzentos bugyival, és mindig betűrtem a fenekemhez, nem tudom szebben leírni, max oldalt, vagy elöl folyt ki. Mára szerencsére ritka probléma ez.

Különben meg sosem aggódtam ezen, a görcsök mindenről elterelték a figyelmemet.

Csak gyakorolni kell a betét elhelyezését, és minden rendben lesz. Nem olyan ciki ám átázni, vagyis én láttam már így nőt, de szerintem nem gáz és figyeltem a körülöttem levők reakcióját is. Néztek egyet, de nem lenézték, vagy valami. És ha senki nem néz le érte, miért is lenne gáz? :)

2014. ápr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mind a mai napig para, hogy atazok, de már csak nevetnék egyet. ha megtörténne.

Arra figyeltem oda (a hosszú pulcsis trükkön felül), hogy amikor mar tudtam melyik az az egy vagy ket nap, amikor szo szerint omlik/ömlött a ver, hogy olyankor inkabb minden szunetben csereljek betetet. Kizarolag szarnyas betet es arra erdemes figyelni, hogy amikor ul az ember olyankor hatrafele jobban kipreselodik a szivargo ver, mintha allva. Ezert iskolaban orakra nem art, ha a betetet kicsit hatrebb helyezi az ember (ertsd ne arra figyeljen vajon hatulrol ki latja, hogy most betetet hord, hanem inkabb arra, hogy elol-hatul aranyosan legyen). Ora vegen fellalaskor altalaban szinten eselyes atazni, mert hirtelen "johet" egy nagyobb adag es a betet nem tapad olyan szorosan, epp elmozdul stb. En altalaban padtarsat, mogottem ulo csajszit kertem nezzen mar meg ugye nem aztam at? (persze jo, ha ertelmestol kerdezed, aki nem kerdez vissza hangosan;-))) es a kodolt szoveget is erti.)

Ejszakai betetet is vettem neha, es bugyinal meg erdemes olyat valasztani, amelyiknek az also resze szeles, hogy a betetet stabilan teljes szelessegeben tartsa, meet igy minimalis az eselye, hogy oldalt kiszivarogjon vagy megtorjon, arrebbcsusszon a betet.Szoknya is hasznos lehet, ha vastagabb anyagú, sötét színű. Ugyanez igaz a nadragra is, ilyenkor bovebb es sotetszinu nadrag mellett, ha egy csopp ki is csurran, nem feltuno...

Derékra kotott kardigan, tarisznya, valltaska, mi veletlen epp ugy van atvetve a valladon, hatadon, hogy takarja a hatso feledet vagy epp oldalt van, de ezzel ektereli a figyelmet a hatsodrol. Ejjel turulkozovel a fenekem alatt aludtam mindig.


Egyebkent meg ne izgulj, ha atazol es nem szol senki, akkor nem erdekelt senkit vagy nem latta senki, ha meg szol, akkor legalabb utana mar tudsz ellene tenni, ha meg hatad mogott valaki emiatt kinevetne vagy beszelne rola, akkor nagyobb orome sose legyen az eletben ;-).

2014. ápr. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Hosszú pulcsi? Én inkább rendesen cserélem a tampont/betétet. Sosem ázom át. Nem értem, miért kellene addig bent tartani, hogy átázz...
2014. ápr. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! :) utolsó: sajnos óra közben nem rohangálhatok ki még az első napon sem :/
2014. ápr. 5. 07:27
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
3 Igazad van szünetbe cserélni kellene a betétet.2-3 óra közöt. Akkor semmi próbléma nemlehet. Annak a válaszadonak sincs igaza aki azt írja nemszégyen átázni és nemnézik le dehogynem ! Én senkit nemlátam még véres ruhában az utcán menjen be az illetö a kinaiba vagy a 100 ft osba vagyen bugyit nyilvános wc be tegye rendbe magát. Nemakarásnak nyögés a vége. Kérdezö ! használj vastagabb betétet night os is jó napalra.
2014. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!