Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonszint vizsgálatra csak...

Hormonszint vizsgálatra csak a nőgyógyász adhat beutalót?

Figyelt kérdés
Ha igen, bajban vagyok, mert a nőgyógyászom szerint nem kell nekem laborpapír.46 vagyok, mensim rendetlenledik.Uh miómát nem állapított meg,de méhnyálkahártya megvastagodást igen. A nőgyógyász küretet javasolt.Én kértem volna laborpapírt, mert az ösztrogén dominencia is okoz m.nyálkahártya hiperplaziát.Ha nem muszáj, nem kapartatom magam feleslegesen.Ha a vérvizsgálat szerint minden rendben akkor oké, alévetném magam. De így,ki se tudom zárni...
2014. ápr. 6. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
figyi, van egy csomó magánlabor, nem is drágák, menj el oda, én is ezt tettem, mert csak nőgyógyász adhat, sajnos. NAgy ötlet :(
2014. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Adhat endokrinológus is.

De amúgy tök mindegy, mitől van a hiperplázia, ha kóros mértékű, akkor kell a szövettani vizsgálat, főleg ilyen korban.

2014. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!