Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szokványos dolog az, hogy a...

Szokványos dolog az, hogy a nőgyógyász májfunkció vizsgálatra küld?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál, vett kenetet, és elküldött vér+vizelet vizsgálatra is, a papírom szerint pedig ez májfunkció vizsgálathoz szükségeltetik. Egyébként gyulladás miatt voltam, nem tudom, ez összefügg-e vele...
2014. jan. 11. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a gyógyszer miatt, hogy milyet írhat.
2014. jan. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Gamma-GT vizsgálat miatt.
2014. jan. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Igen. A májfunkció vizsgálata az alap vérvizsgálat része,akár a vérkép, süllyedés és vércukor.
2014. jan. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon lelkiismeretes orvos. Nehogy otthagyd!
2014. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a gamma GT miatt. A fogamzásgátló tablettákat a máj bontja le,ezért alapos orvos mielőtt felírná elvégezteti májfunkciós vizsgálatokat,mert akinek nem egészséges a mája nem szabad szednie. Egyébként időnként (1 éveben 1x) annak is érdemes megcsináltatnia,aki már szedi a gyógyszert.
2014. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Egy nagyon lelkiismeretes orvos. Nehogy otthagyd!"


Jó tudni. Csupa rosszat olvastam róla itt amúgy, de nekem nem volt vele problémám :)


Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 11. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!