Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akiknek már a normálisnál...

Akiknek már a normálisnál hosszabb ideig volt meg a menstruációjuk, majd orvoshoz fordultak a problémával milyen vizsgálatra kellett elmenjen és a nőgyógyász mit csinált? Mit mondott az orvos mi miatt lépett fel ez a probléma? /Nevén nevezve/

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
5 hétig mensizgettem. Jól leecseszett miért nem mentem hamarabb és másnap be is kellett feküdnöm egy egészségügyi kaparásra. Hormonzavar volt az oka ennek.
2009. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer 22 napig volt meg, amikor elmentem a nőgyógyászhoz. Megvizsgált (szokott módon, tapintással), azt mondta, ez természetes, bármelyik nővel előfordulhat, de szerencsére nem kellett kórházba mennem. Írt fel Norculutot, amitől szépen elmúlt a vérzésem.
2009. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyógynövényboltban kapható : PÁSZTORTÁSKAFŰ-TEA...

Ebből teát főzöl (1 bögrébe 1 evőkanálnyi füvet felmelegítesz, kihűlés után megiszod, naponta 2x).

Kb. 3 nap múlva elmúlik a vérzésed s rendeződik a problémád!!!


(Nekem 10 éve emiatt csináltak eü-kaparást, persze utána is véreztem... Ittam ezt a gyógyteát és azóta semmi problémám!)

2009. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!