Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma jött meg, még nem olyan...

Ma jött meg, még nem olyan erős, de az lesz. Tampont nem használok. Beteg is vagyok, az orvos kiírt szerdáig, de még akkor is meg lesz nagyon. Mit tegyek, hogy a suliban ne ázzak át? 15/L

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyakran válts betétet, szerintem 2 tanóránként. És használj éjszakait, az jó hosszú. Nekem az vált be, amíg nem használtam tampont.
2014. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. ápr. 6. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Tegyél be egy jó nagy darab vattát az éjszakai betét fölé, és húzz egy jó szoros pamutbugyit. Így dupla rétegben védve leszel.
2014. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen vatta? És hogy jobb feküdni? Mert előzőleg mikor megvolt,hason feküdtem,es elol kifolyt.
2014. ápr. 6. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Sima pamutvatta, amit a drogériákban, bármilyen egyéb boltban venni lehet. Ha ebből egy jó hosszút tépsz, akkor még a kifolyást is meg tudja akadályozni. De amúgy az éjszakai betétek is pont erre valók, pont ezért hosszítottak. Én így nem szoktam átázni éjjel.


[link]

2014. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Es feküdni hogy erdemes? Hogy ne azzak at?
2014. ápr. 6. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Én hanyatt szoktam (elaludni), hátrafelé általában hosszabbak a betétek, meg így is szeretek aludni. Aztán hogy utána merre forgolódom, ki tudja :)
2014. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem használtam tampont, általában oldalt szoktam aludni.
2014. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!