Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek adnak időpontot...

Szerintetek adnak időpontot holnapra az orvoshoz, ha szerintem sürgős?

Figyelt kérdés
Reggel szeretnék időpontot kérni délutánra, de már tuti, hogy nincs üres időpont. Csütörtökön voltam orvosnál rendellenes vérzéssel, kiderült, hogy méhszájsebem van.Leecsetelte. Azt mondta ha nem múlik el szombatig, akkor menjek vissza a jövő héten is. Nekem szerdán megfog jönni a menzeszem, szeretnék előtte orvosnál járni még, ugyanis még mindig barna folyásom van, tehát vérzik. A bejelentkezésnél odaírhatom a megjegyzéshez, hogy "sürgős, rendellenes vérzés miatt"? Vagy ez hazugság?
2014. ápr. 6. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ha nincs időpont, akkor odamész aztán majd sorra kerülsz.
2014. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hívd fel őket, mondd el a helyzetet, és akkor lehet, hogy behívnak. :)
2014. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából itt a betegirányítónál kell intézni mindent és ha bejelentkezős e-mailt írok, ugyanúgy válaszolnak rá, mintha felhívnám őket.
2014. ápr. 6. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, kellene adniuk!
2014. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!