Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintem ez felháborító!...

Szerintem ez felháborító! Kértem időpontot a nőgyőgyászhoz, mert kétségbe vagyok esve, és 10 nap múlvára kaptam. Hát nem bosszantó?

Figyelt kérdés
Felhívatták velem a kartonzóból a nőgyógyászt,hogy mondjam el a promlémám!Mondom neki,hogy az együttlét óta 29 nap telt el,és negatívat teszteltem,a mensim időben megjőtt de barnás volt és csak két napig tartott.Vannak terhességi tüneteim is,de nem tudom eldönteni,hogy nem-e csak az idegességtől.Védekeztünk is,de ez a babuka most nagyon nem jókor jönne.Erre azt válaszolta,hogy szerinte nem vagyok terhes,és csináljak még teszteket.És addig mivan idegösszeomlás?És mindig mindenhol azt mondják,hogy menj minél előbb orvoshos!!!Na most megyek és csinálok idegességemben mégegy tesztet,aztán már lassan csak erre keresek
2009. febr. 16. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ne idegeskedj! Sajnos én is tapasztalom (én magánrendelésre járok inkább), ha mennék, előtte hetekkel korábban be kell jelentkezni. Ez is változó.


Nekem is volt olyan, hogy barnás volt a menszim, kevesebb ideig tartott, de nem tudtam dokihoz menni, mert külföldön voltam. azt mondták, lehet, hogy hormonzavar. Aztán megvártam a következő menszit és az teljesen normális volt. Mikor barnás volt a menszim, én is teszteltem, de negatív lett.


szóval ne idegeskedj és próbálj meg egy másik dokit.



Hol történt veled ez az eset? Mert SZTK-ban nem kell időpont, vagy már igen? Magánrendelésen meg nem tapasztaltam még kartonozót...

2009. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Idegösszeomlást azért ne kapj.Keress egy másik dokit.
2009. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

hogyne kellene sztk-ban időpont.

csak a sűrgős eseteket látják el soron kívűl az ambuancián. És sajnos mindenhol hetekig tart, mire valaki bejut. És 2 perc alatt kint van, mert hamar lezavarják a dokik a vizsgálatot.

Én azt tapasztaltam, hogy meg sem hallgatnak, mondat felénél közbevágnak, és sz.rnak bele.Felírnak valamit, és viszlát!


2 évig írogatták fel nekem a hüvelykúpot gombára, mert fájt a hasam, a 3. recepttől már ki sem váltottam.

Maszek viszont rendesen megvizsgál. Az a 3-4000 Ft pedig megér annyit.

2009. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy ilyen gyorsan válaszoltatok!Megcsináltam ám azt a tesztet is,és az is negatív lett.

Ezelőtt másfél héttel a tesómmal elmentünk a terhesgondozóba is,és ott sem foglalkoztak velem.

De kérdem én,ha valaki elakarná vetetni azt a szegény pici babát,akkor nem jobb lenne minél előbb?Mert ha ennyire foglalkoznak veled akkor már túlvagy a 6.-7.héten.Hát akkor most vagy várok 10 napot és közben tesztelgetek,vagy keresek magándokit pénzért.Csak tudnám akkor minek fizetünk TB-t!!

2009. febr. 16. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első válaszoló Nagyon durva, hogy SZTK-ban is ennyit kell várni. Nem tudom, mi a helyzet, mert pár éve feladtam az oda járást, más, negatív tapasztalataim voltak. Tényleg elgondolkoztató, miért is fizetjük a TB-t....
2009. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!