Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokim ma rendel bejelentkezt...

A dokim ma rendel bejelentkeztem és ma 21:45_re adta az időpontot? Borzasztó szerintem.

Figyelt kérdés
Magámrendelés,most fogok hozzá menni előszor.Csak az a baj,hogy én már álmos vagyok olyankor meg már aludni szoktam.
2009. jún. 19. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos gyakoroltatni szeretné veled az éjszakázást.:-))

Nem irigylem a doki feleségét sem.Ma ezt még kibírod,aztán beszéld meg vele,hogy emberi időben szeretnél menni hozzá.

2009. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ÓÓÓÓÓÓÓ mentem én már 22.30-ra is,de olyan sokan vannak az én dokimnál is és csak pénteken rendel!/lehet ,hogy egyhez járunk/:) Amikor a kórházba mentem hozzá volt ,hogy 2 órát vártam rá mert éppen szülés volt!

De aranyos és jó doki, megbízom benne!

2009. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a negyed 9töl voltam kiakadva? =)
2009. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, akkor mit szóltok a 23:15 höz.Éjfél volt mikor kijöttünk tőle, és akkor még ment utánam egy nőci.Jó mi.De ez csak egy alkalom volt a többi már hamarabbi volt, pl. 22:15.......Engem egyáltalán nem zavart, jobb mint napközben nagy forgalomban, vagy melegben, sokkal nyugisabb volt.
2009. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

még mindíg jobb, mint nekem a védőnők ma délre adtak időpontot a legnagyobb melegbe...nincs autónk 40 perc sétára lakunk tőlük, tudják ezt ennek ellenére kellett volna mennem, persze nem mentem

37hetes kismama

2009. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szegény doki családja! (Bár annyi pénzért lehet, hogy bevállalnám én is.)

Szólj neki finoman, hogy inkább beszéljetek le korábban egy időpontot, de du-ra, ne késő estére essen, ha megoldható!

A védőnő nálunk is így rendel. A legnagyobb forróságba kell mennünk mindig. Elég kellemetlen, de biztos csak így tudják megoldani, mi meg havi 1 alkalommal kibírjuk. :)

2009. jún. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A védönö tölem is elvárja hogy menjek,mostmár hetente,de nem érti meg hogy nem mindig van autó,gyalog 1 óra,buszra nem ülök,mert tömve van,és lettem már rosszul rajta. És mikor nem megyek el,hát azt a nézést látni kéne... Az ilyen nem védönö szerintem!
2009. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nálunk is mindig sokat kell várni!De innentől úgyis tudni fogod hanyadik hétben kell menned,és így be tutdsz akkor rögtön jelentkezni,még ha egy hónap múlva is kell menned!én mindig így szoktam!Meg nálunk ha csak úgy felhívják h vmi baj van akkor be lehet menni csak úgy soron kívül!Ez sokszor bosszantó,de rajtunk is segített már sokszor!

Boldog babavárást!

2009. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!