Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételő vérzés már 3....

Pecsételő vérzés már 3. napja. Nem viszket nem ég . Mind ez fogamzasgatlo szedese alatt ami mar fel eve szedek. Lehetseges h valami. Komoly bajom van? Esetleg mehnyakrak?

Figyelt kérdés

Lindinette 20 tabit szedek mar fel eve. Semmi panaszom nem volt eddig, ket honapja szedtem egy Bio Tech es zsiregetot ami a hormonjaimat kicsit meg babralta, igy menstrusciom utan 6 Napra ismet megjott, 8!!! napi tartott majd elmentem nogyogyaszhoz, o mondta semmi baj a gyogyszer kavart be. Igen am, csak hogy en menstruaciom utan 6 nappal mikor megjott ujra (a zsiregetotol) abba hagytsm a fogamzasgatlot mert ugye nem voltsm biztos a miertben es ugye ezt verzes alatt nem kene szedni. Megvartam mire ujra megjon h szedhessem a tabit, masfel honapot vartam. Most egy hete mehint szedem, de most meg mar 3 napja kis koromnyi pecsetelo verzesem van. Felek h valami komoly bajom lehet, es nem csak a bezavart hormonok jatszanak. Holnap megyek rakszuresre, de mire megkapom a leleteket halalra izgulom magam.

21/L



2014. ápr. 7. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

NAGYON rossz úton jársz. Nem a vérzés miatt nem kell szedni a fog.gátlót, hanem azért jön meg, mert nem szeded. (Jééézusom!!! Szerinted mi a lényege a fog.gátlónak?)

Attól, hogy egy másik szar megkavarta a hormonjaidat, nem a fog.gátlót kell abbahagyni.


Remélem, legalább védekeztél, mert ilyen kihagyásokkal az a fog.gátló többet árt, mint használ.

És nem is biztos, hogy a zsírégetőtől pecsételsz. Ha most nem szeded, csak a fog. gátlót ismét, akkor a fog. gátlótól van. Akkor is, ha fél évig nem volt ilyen. Bármikor lehet.


Ha 1-1,5 éven belül voltál rákszűrésen (pl. amikor felírták a tablettát), gyakorlatilag szinte 0 az esély arra, hogy méhnyakrákod van. Méhszájseb lehet esetleg, az is vérezhet (és abból lehet később rák, de nem 2 hónap alatt), de sokkal valószínűbb, hogy vagy a fog.gátló, vagy a saját hülyeséget (fog. gátló abbahagyása, újra szedése vagy a zsírégető baromság) tesz tönkre.


Legalább égett az a zsír? Gondolom nem.

2014. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Aki abbahagyja a fogamzásgátlót, annak legalább 3 hónapot várnia kell, mire újból elkezdi szedni! Nem véletlenül. Ugyanis maga a fogamzásgátló kiürül nagyon rövid idő alatt a szervezetből, de maguk, a természetes folyamatoknak kellhet több idő, mire újra beindulnak, illetve rendszereződnek. Valószínűleg neked a természetes folyamatok még nem indultak be kellőképpen vagy nem rendszereződtek, te meg ráfejeltél azzal, hogy újra elkezdted a fogamzásgátlót és most azért van ez, ami most van veled. Várnod kellett volna az újra szedéssel.

Valószínűleg semmi bajod nincs, tehát semmi kóros, csak jól bekavartál a hormonjaidnak. Ami meg ennyi minden után nem meglepő.

Szerintem úgy ahogy van, hagyd abba a fogamzásgátlót és várj legalább 3 hónapot és ha az a 3 hónap alatt minden rendben van a vérzéseddel, semmilyen más gondod nincs, akkor kezd el újra szedni.

De persze biztosat majd az orvos tud mondani.

2014. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves elso. Menj a flegma nenikedbe..

Igen abba hagytam mert olyan eros szintu verzes volt attol a szar bio techtol (amit akkor nem.tudtam h azert van) hogy jobbnal lattam abbahagyni. Nagyon nem a kerdes lenyegen van a hangsulyod. Jah es igen kepzeld 2 kilo "sulyfelesleg" volt rajtam.amot ugye a karacsonyi kajalasoknak koszonhetek. Ra ket hetre mennem kelett dolgozno , csak hogy en nem engedhetek meg magamnak 2 dkg pluszt se ... ugyh kerlek ne beszelj velem ugy mint egy elhizott disznorol aki inkabb zabalja a sok zsiregetot es otthon tesped. Sok eloiteletes rosszindulatu irigy ember .. pff. Masodik. Koszonom a valaszod. Volt 2 honapja huvelyi es alhasi ultrahangom is. Ott sem.latott elvaltozast a doki.

2014. ápr. 7. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!