Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyás, csípő érzés...

Fehér folyás, csípő érzés alul. Mi lehet a probléma.14/L?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves lány vagyok. Szombat óta kicsit csíp alul. Szombaton még nem volt vészes. Raktam be aznap betétet, mert most körül kellene megjönnie, de mindig késik, szóval nem izgulok emiatt.Akkor kezdett el csípni. DE a szokásos betét volt, amit már 1,5 éve használok.tehát nem allergia. A folyásom fehér színű és nem is folyadék, hanem néha krémes állagú. Még egyértelműen szűz vagyok. Szerintetek mi lehet a gond? Segítségeteket előre is köszönöm!:)

2014. ápr. 7. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A csípő érzés felfázásra utal, a folyás meg arra, hogy meg fog jönni. Beszélj anyukáddal, az lenne a legegyszerűbb.
2014. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. ápr. 7. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet felfázás, de lehet esetleg gomba is.

Ha a folyásod büdös és sárgás is akkor valószínűleg gomba.

beszélj anyukáddal és vegyetek Canesten combit a gyógyszertárban és 3 nap alatt elmúlik tőle.

2014. ápr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Anyás, ugyanazt a betétet használod másfél éve??? elég kopott és büdös lehet.. minimum félévente cseréld:D
2015. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!