Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukámmal kértem nőgyógyászho...

Anyukámmal kértem nőgyógyászhoz időpontot, és aztmondta, hogy "nem ő baszott 15 évesen fiúval hanem én". Normális ez (többi lent)? 15/L

Figyelt kérdés
Egész hétvégén alhasi fájdalmam volt a jobb oldalon. Ma voltam háziorvosnál azt mondta ha nem múlik el menjek vissza szerdán. Már korábban is felhoztam anyukámnak a nőgyógyászt, NEM fogamzásgátló miatt mert nem akarom vele mérgezni magam, hanem mert folyásom van, elég rég óta. És mondta hogy ha betegek vagyunk akkor kell orvoshoz menni, nem csak úgy. Mondtam neki, hogy "Szerinted csak úgy fájt a hasam hétvégén?" Említettem hogy szomszédommal beszélgettem aztmondta hogy neki ennyi idősen ugyan ez volt, és ciszták voltak a petefészkénél.. Meg olyanokat mondott hogy neki ne csináljak programot. Most ez normális? Nőgyógyászhoz egyedül nem mehetek (kórházba megyek nőgyógyászhoz).

2014. ápr. 7. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Én konkrétan nem értem, mi is a kérdés. Mehetsz egyedül nőgyógyászhoz, úgyhogy fogd magad, hívd fel az orvost, kérj időpontot, majd menj el, ennyire egyszerű.
2014. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne mehetnél egyedül a nőgyógyászhoz?

Mehetsz.

14 már elmúltál.

Amúgy elképzelhető, hogy van egy hüvelyi fertőzésed-gyulladásod és az okozza a folyást és az alhasi fájdalmakat, amivel meg nagyon is jól teszed, hogy orvoshoz akarsz fordulni.

Anyukádat meg nem értem. Szerintem örülnie kéne, hogy egyáltalán megosztod vele a dolgaidat, gondjaidat és a segítségét kéred, függetlenül attól, hogy miről van szó. Nagyon sok fiatal ezt nem mondhatja el.

De mindegy is, szóval ha megvan az időpont, akkor menj el egyedül. Elmondod az orvosnak, hogy mi a panaszod, ő meg fog vizsgálni és ha szükséges, akkor ír fel kezelést és rendben leszel. Viszont azért egy tanácsot adok, mivel élsz nemi életet, így a barátod részére is kérj kezelést, ugyanis nagy valószínűséggel, ha fertőzésről van szó, akkor ő is elkapta. Márpedig ha ő nem lesz kikezelve, akkor ő majd vissza fogja neked adni és ide-oda ping-pongozzátok egymás közt a fertőzést.

2014. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleg felelotlen anyud van. Igaz hogy mehetnel 15 evesen egyedul is de azert eloszor mindenki fel.Szolj valamelyik rokonodnak vagy a baratod is elkiserhet.
2014. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodtan menj egyedül, én is egyedül mentem ennyi idősem amikor gondom volt.
2014. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. ápr. 7. 16:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit nevezel folyásnak? Nem lehet, hogy csak simán a fehérfolyásra gondolsz, ami pedig normális?
2014. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy gyermeknőgyógyászatra mehetsz, ha 15 éves vagy. Én hallottam egyszer, amikor UH-ra vártam a kórházban, hogy egy kiscsaj (ott volt az anyukája is a folyosón) egyedül akart bemenni a nőgyógyászhoz és az orvos azt mondta, hogy mivel csak 16, és ez egy felnőtt rendelés, még nem mehet be egyedül, csak Édesanyjával. Így Édesanyja is bement vele. Szóval szerintem kérdezd meg, mert ez évekkel ezelőtt történt, lehet azóta már változott a szabály.


Amúgy ha budapesti vagy, és érdekel, tudok mondani egy nagyon rendes, emberséges kitűnő orvost.

2014. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem nem budapeseti vagyok,győr-moson-sopron megyében lakom.
2014. ápr. 8. 06:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Elmentél?

Mi volt?

2014. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Te 15 évesen szexelsz??? Az a baja anyukáknak hogy gyerekként szexelni tudsz, időpontot meg nem tudsz kérni.

Folyás miatt nem kell nőgyógyászhoz menni.

Hasad hol fáj? Lehet nem is nőgyógyászati területen, azért nem küldött be a háziorvosod.

2014. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!