Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anya el akar vinni nőgyógyászh...

Anya el akar vinni nőgyógyászhoz, nem tudja hogy nem vagyok szűz mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hete cisztát találtak a bal petefészkemben így muszáj elmennem nőgyógyászhoz, de még soha nem voltam és eléggé izgulok. Főleg azért mert anya nem tudja hogy nem vagyok már szűz és elmondani meg nem merem neki, jó kapcsolatban vagyunk, de cikminek tartom a témát és nem tudom mit szólna ha megtudná. Ami nyugtat hogy mielőtt lett volna barátom (1 es fél éves kapcsolat) szóba jött a szűzesség elvesztése amikor mondtam neki hogy 16 éves korom után fogom szerintem elveszíteni, erre meg mondta hogy 'nyugi meg lesz az hamarabb is'. Szóval nem tudom mit gondoljak...tippjeim szerint ő IS 15-16 évesen vesztette el mert azt mesélte hogy akkor ment tabikért. Izguljak vagy nem fogja felfujni a dolgot?
2014. ápr. 4. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem anyukád fog megvizsgálni, hanem a nőgyógyász. Ki találta a cisztát?
2014. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem voltál még nőgyógyásznál, akkor hogy derült ki, hogy cisztád van?

Hány éves vagy? Én 17 évesen egyedül voltam nőgyógyásznál. Úgyhogy szerintem nem kell anyukádnak bemennie veled. De az is megoldás lehet, hogy előtte elmondod neki, hogy már nem vagy szűz és akkor nem kell titkolózni.

2014. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem nőgyógyász találta a cisztát, hanem rendes orvos. Péntektől hétfőig nagyon fájt a hasam és a háziorvos elküldött kórházba ultrahangrá és úgy derült ki. És amikor megjött a havim akkor annyira fájt hogy nem tudtam 2 napig aludni, így iskolába se tudtam menni (nem szokott ebben az időszakban fájni a hasam, csak az utóbbinál fájt)
2014. ápr. 4. 22:36
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

szerintem ne aggódj amiatt hogy mit szól a dologhoz. ha olyan lazán veszi ahogy mondat nem lesz gáz, ha meg mégis zavarja, az kit érdekel, nem is kérdezte meg (gondolom) úgyhogy nem is kell elmondani. ;)

jobbulást!

2014. ápr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem, mi köze van egymáshoz a dolognak, a doktor nem fogja ráírni a papírodra hogy ez a lány szeretkezett már. A szűzhártyád meg bármitől elszakadhat.
2014. ápr. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyád nem megy be a rendelésre, hanem megvár a folyosón. Az orvos meg nem adhat a szüzességről infot ki, ha elmúltál 14 éves. Orvosi titoktartás.
2014. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nőgyógyászati vizsgálatra ne menjen be az anyukád,szépen várjon meg kinnt,ez egy intim vizsgálat ott a vizsgálat alatt ne legyen ott,beszéld meg vele hogy várjon meg kinnt ennyi.Kiszeretne az anyja vagy más oda nem illő személy előtt terpeszteni.
2014. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! :)
2014. ápr. 6. 06:55
 9/9 anonim válasza:
Az anyák megértők, én az apám miatt aggódnék
2016. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!