Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nincs bajom?

Ugye nincs bajom?

Figyelt kérdés

A múltkor megjött, tartott 5-6 napig ahofy szokott, egy hétig semmi. Aztán megint megjött

Az is 6 napig tartott. Most eltelt 22 nap, és megint meg fog jönni

Ez baj???? Ugye nem halálos?

Még nem állt be, tavaly is volt hogy egyszer kétszer 1-2 hét után újra megjött

De ezek is rendes mensesek, mert ugyanúgy rossz ingerlékenség, stb tipikus tünetek

13/L



2014. ápr. 9. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
halálosnak semmiképp nem halálos, de nem a legjobb hogy igy van. AZért ha ez több hétig hónapokig tart mindneképp orvoshoz kell menni mert komoly vérszegénységet okozhat.
2014. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj ne gondolj már ilyenekre hogy halálos vagy bármi bajod lenne. Nem áll be mindenkinek 28 napos rendszerre, sőt. Nekem pl 8 év után is önálló életet élt a ciklusom, általában 30 napos volt, de ha később jött meg pár nappal, vagy vizsgaidőszakban késett akár 2 hetet (!) azzal sem volt baj (voltam orvosnál emiatt, tényleg nincs probléma). Most is csak azért rendszeres, mert fogamzásgátlót szedek, de nem a ciklusom miatt.
2014. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nincs. Majd be fog állni.
2014. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!

Meg az egy hetes előtt is 9 nap különvséggel volt a kettő, de nagyon örülök hogy ez normális :) ment a zöld kéz!:)

Azért remélem hamar beáll, elég kellemetlen volt kéthetente mensisni

2014. ápr. 10. 05:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Ó, semmi bajod sincs, nyugi!

Majd 17 éves korodig fog beállni, addig szinte bármi is lehet, akár ki is maradhat hónapokra is!

2014. ápr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia 13 vagyok mindjárt 14 nekem sem állt meg be, nekem mar tobb mint egy hónapja meg kellene jönnie de meg most sem jott meg :) en nem aggódom ilyenek miatt, ez van majd beáll :)
2014. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! Végül még nem jött meg de najd megjön :)

Megnxugtattatok

2014. ápr. 13. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!