Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon furcsa dolog történik...

Nagyon furcsa dolog történik velem! Ez egyáltalán menstruáció? Valakinek jött már meg így? Ugye nincs bajom?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, nemi életet nem élek, így terhes sem vagyok. Eddig minden hónapban normálisan megjött, tartott 4 napig. Első nap mindig nagyon szenvedek a hasfájástól, de már megszoktam.


De ebben a hónapban ma hajnalban 'jött meg', előbb a kelleténél, arra ébredtem, hogy nagyon ráz a hideg, hasam alig fájt, elmentem wc-re többször is, de nem volt véres a vizeletem, amikor kitöröltem, láttam, hogy barna lett a wc papír. Azóta tettem betétet, (tampont se használok) ami ilyenkorra már félig szokott lenni, de most csak az a barnás folyás van rajta, elég kevés. Azóta mentem wc-re, már véres volt a pisi is, meg a papír is.


Mi van velem? Aggódom, ilyen nem szokott lenni, ez normális?


2013. nov. 16. 13:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Légyszíves segítsetek! Ha bort iszom, az jót tesz?
2013. nov. 16. 14:50
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyivel jött meg előbb.

Ha 14. nap táján tartasz akkor ez lehet ovulációs vérzés, ami normális.

Ha 3 hétre jött meg, akkor lehet nem volt ebben a hónapban peteérésed és azért ilyen, csak vékony méhnyálkahártya épült fel az ösztrogén hatásra és az válik le kevés érzés kíséretében.

A vörös bort nem értem, mivel nem változtat a vérzés mennyiségén, ezt a hormonok irányítják.Erre nem kell bort inni.

2013. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pár nappal előbb jött meg, mint kellett volna.

A bort a mamám ajánlotta, lehet valami hiedelem.

2013. nov. 16. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nincs, attól barna, hogy gyenge, és megalvad, mire kiér.

A bor nem oszt, nem szoroz, nyugodtan ihatod (de csak ha nem vettél be fájdalomcsillapítót, és később sem veszel be).


Akkor kell dokihoz menni, ha legközelebb is így jön meg, vagy mostantól gyakran, mert a tényleg utalhat hormonproblémára. De én arra tippelek, hogy holnapra megjön rendesen.

2013. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és a hidegrázásnak sincs köze a dologhoz. Véletelen egybeesés.
2013. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat! :)

Mentek a zöld kezek.

2013. nov. 17. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!