Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez tenyleg normalis lenne?

Ez tenyleg normalis lenne?

Figyelt kérdés

Udv Mindenkinek!

Menstruacios gondom van ebben kernek segitseget..

Egy kis kor tortenet:

10 eves koromban jott meg eloszor akkor 1 evig megvolt normalisan aztan 1 evig kimaradt majd 12 evesen megint megjott parhonapig normalisan azutan pedig 14 eves koromig semmi..14 eves koromtol kezdve pedig kimaradozik vagy megvan akar 2 hetig is van olyan amikor omlok es orankent kell cserelnem a tampont van olyan is amikor extra tampon es vastag betet van bent ejszakara es atazok reggelre...18 eves vagyok 16 eves koromban veszitettem el. korobelul azota szedek fogamzasgatlot (qlaira) voltam orvosnal rengeteg vizsgalaton ( vervetel,vizelet,ultrahang,stbstbstb......) akkor kaptam olyan gyogyszert hogy megjojjon azutan pedig foggatlo.2-3 honapig megjott rendesen mindig azutan pedig borult valamiert.. elmentem masik nodokihoz ( az elozo most halt meg sajnos..) es ez az orvos azt mondta hogy normalis.. de ez mar hogyan lehetne normalis?? van amikor szex utan hirtelen megjon de csak addig aztan pedig mintha misem tortent volna... erre lehetne mondani h durva vagy nem szakadt at randesen a szuz hartyam de 2 eve veszitettem el,es akarhogy csinaljuk ( ha gyengen ha kicsit durvabban) sokszor megjon...a volegenyem mar nem mer hozzamnyulni,es meg nem is ez de igy hogyan lehet baba????? attol felek hogy nem lehet majd gyermekem vagy kitudja.. :S amikor megjon addig nincs semmi amig elnem mulik teljesen... altalaban 3-4 naposak a ciklusaim de mint irtam van amikor 2 hetig is meg van es eleg hatalmas darabok jonnek is ki sokszor.. senki nem mond semmit,hogy mit kene tennem. cisztam nincs,minden normalis de akkor megis mi lehet a baj??????? nagyon kivagyok mar keszulve emiatt... mindig vegyem a terhessegi tesztet? vagy ha nem jon a baba? szeretenk gyermeket de igy??????? igy hogy?? Segitsetek kerlek mit tehetnek nagyon elvagyok keseredve.

Elnezest amiert hosszu lett de fontosnak tartottam leirni.

Koszonom a valaszokat elore is

18L


2014. ápr. 9. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A nagy darabok azok a méhnyálkahártyád darabjai. Én ajánlanék neked egy cikket : [link]

Nem konkrétan kapcsolódik a problémádhoz, de talán a meddőség-kérdésre választ kapsz.

De én csak azt tudom mondani, hogy változtass az étrendeden, mert ezek mind hormonális problémákra utalnak. Ne hormonbogyózz, hanem hozd rendbe a hormonháztartásodat.

2014. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
cukorbeteg is vagyok igy elegge nagy dietara vagyok fogva... probaltam h nem szedtem akkor pedig megsem jott.. :(
2014. ápr. 9. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor neked tökéletes váltás lenne a paleora válatni. Sok sok sok problémádat orvosolná. Olvass utána, de a cukorbetegséged és a menstruációd nagyon összefügg.

És nekem ezt egy nődoki is már mondta.

2014. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy a cukorbetegseg is kozre jatszik es nagyon nehez lesz teherbe esnem.... de en mar most szeretnem rendbe hozni a dolgokat.. gombam is van sajnos ami eleg sokszor van. arra kaptam gyogyszert kb 1-2 honapig jo aztan megint.. pedig nem eszek elesztos es elofloras dolgokat sem..:S megnezem a paleot hallottam mar rola. lehet kiprobalom nem mehet ez igy tovabb :(
2014. ápr. 10. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogod megbánni. Igaz, hogy akkor azt elszántan kell csinálni, de ha kitartó leszel LESZ EREDMÉNYE! :) És következő pár évben olvashatjuk majd a sikersztoridat, hogy "milyen jó dolgokat tett veled a paleo-életmód" :))
2014. ápr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!