Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kihagyjam a holnapi bulit a...

Cilandi kérdése:

Kihagyjam a holnapi bulit a "piros betűs ünnepnapok" miatt?

Figyelt kérdés
Holnapra elővételben vettem 2 jegyet egy éjszakai fürdőzős salsa party-ra.Már erre várok egy hónapja. Nemelég, hogy ma megjött, sajnos ezzel együtt jelentkezett egy kis viszketés a külső szegmenseken, ami ma estére fokozódni kezdett. Maga a mensi nem is zavarna, mert van egy nagyon jól bevált technikám arra, hogy a strand és a mensi ne zárják ki egymást, de ez a viszketés elgondolkodtatott komolyan... Ti mit tennétek a helyemben?

2014. ápr. 10. 22:32
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%
Fuuuuj... blöö:/
2014. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A technikadat aruld már el legyszi?:-)jah ew ha viszket inkabb nemenj...
2014. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kíméld meg az embereket a gombádtól (ami sanszos hogy van), és ne menj el.
2014. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem se menj el. A gombát széles spektrumú antibiotikummal lehet kezelni elég hatékonyan, de 1 nap alatt nem tudod elmulasztani, szoval ezt a partyt úgy gondolom ki kell hagynod most.


Viszont a menstruáció végeztével a nőgyógyászt ne hagyd ki, mert házi praktikákkal nem fog elmúlni a gomba. Az antibiotikumok jobb fajtái vénykötelesek.

2014. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves kettes, ment a privát üzi! :)

Kedves Többiek! Meg látjuk, holnap hogyan érzem magam... Ha pocsékul leszek, nem megyünk, de ha nem, akkor viszont nem hagyjuk ki, max nem fogok medencézni... Ez is egy megoldás... Csak nem a legjobb! :( :D

2014. ápr. 10. 23:32
 6/16 anonim ***** válasza:

4! Ügye elírtad,amit írtál?! Széles spektrumú antibiotikummal???? Attól terjedne csak a gombásodás igazán!

Kedves kérdező! Bár menstruálsz,jó lenne ha elmennél orvoshoz. Nem biztos,hogy gombásodás miatt van a viszketés,de ha igen menzesz mellet is kaphatsz kezelést(szisztémás ANTIMIKOTIKUM).

2014. ápr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
leirod nekem is taktikád? nekem is jo lenne, mert befizettünk egy utazásra nyárra, és nem szeretném ha pont akkor lenne meg! mert nem szedek gyógyszert, és elég rendszertelenül jön meg!
2014. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Mindenkinek küldtem privit, aki kérte, remélem megkaptátok! ;)


Sajnos nem megyünk :(

Annyira készültem pedig, de felhívtam az aquapark ügyfélszolgálatát, és megpróbálom elintézni, hogy a következő bulira beszámítsák a jegyünket.


Vettem ilyen Ellen probiotikus tampont is méregdrágáért, de akármennyire is csökkenti a TSS esélyét a probiotikus bevonat... Nem merem és a Párom is aggódik. Szóval... Drukkoljatok, hogy ne bukjuk el a belépőket!

2014. ápr. 11. 17:47
 9/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem jött össze a buli, szurkolok, hogy a következő összejöjjön.

Viszont a technikád engem is érdekelne:) Köszi ha megírnád nekem is:)

2014. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Engem is érdekelne a technika elküldöd.
2014. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!