Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam meg anyjának...

Hogy mondjam meg anyjának hogy tampont akarok használni?

Figyelt kérdés
UTÁLOM a tampont zireg-zörög zavaró már próbáltam több fajtát is a 20 hónap alatt 11 voltam mikor megjött.A tampon pedig tetszik ráadásul folyamatosan sportolok (kézilabda) + heti öt tesink van.
2014. ápr. 11. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinted nem engedné meg? De mivel magyarázza? Mondd meg neki, hogy mit szeretnél és biztosan vesz neked. Ez teljesen magánügy, ilyenbe nem szabadna, hogy beleszóljon.
2014. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első mondatban gondolom betétet akartál írni :D:D:D

Úgy mondod meg: anyu, szeretnék tampont használni.

2014. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
régebben ő is tampont használt de nem tudta elviselni nem tudom mit szólna
2014. ápr. 11. 12:44
 4/8 A kérdező kommentje:
igen a betétre gondoltam.
2014. ápr. 11. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert ő nem tudja elviselni, attól még nem fogja neked megtiltani :) Én anyum se használ tampont, mégis engedi.
2014. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Anya vegyünk tampont."

Mit kell ezt ennyire túllihegni. Betéttel nem lehet sportolni és tesizni, mert kényelmetlen és nem az intenzív mozgáshoz találták ki.

2014. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mond ezt: ,,Anyám, olyan kényelmetlen a betét. Tampon esetleg nem lenne jobb? Mert én szívesebben hordanék azt."
2014. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tegnap elmentünk hogy vegyünk betétet mellette voltak a tamponok mutattam hogy ki szeretném próbálni de nemet mondott Úgyhogy valószínűleg magamnak veszek.De mikor vásárolni mentünk otthon is volt még tampon amit használtam és gondoltam magamban hogy ha tudnád hogy most is az használok XD
2014. ápr. 15. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!